KREDİLER

Ziraat SMS Kredi

Ziraat SMS Kredi

İçinde bulunduğumuz dönemde, insanlar tarafından internet kullanımının ön plana çıkması ve fazlalaşması ile kredi başvurusu yapmak oldukça basite indirgendi. Birçok banka müşterisinin şuan aktif olarak kullandığı şekilde şubeye gitmeye gerek duyulmadan Ziraat SMS kredi ile ya da yine ona yakın bir tercih olan internet bankacılığı üzerinden veya tercihen mobil uygulamalar üzerinden de kredi kartı başvurusu yapmak mümkün.

Ziraat bankasını tercih etmeniz halinde mobil cihazınızdan 4747 numaralarını tuşlayarak Ziraat bankasının müşterilerine sunmuş olduğu SMS kredi hizmeti dahilinde anında kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

Ziraat SMS kredi ile ihtiyaç kredi başvurusu yapılabilir mi? Nasıl yapılır?

Ziraat SMS kredi ile mobil cihazınızdan dilediğiniz anda başvuru yapabilmektesiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için ilk olarak TUKETICI yazarak ardından aralarda birer boşluk bırakıp T.C kimlik numaranız, talep ettiğiniz kredi miktarı, vade ve aylık gelirinizi belirtmenizin ardından 4747’ye SMS göndermeniz halinde başvurunuz Ziraat bankası bünyesine ulaştırılmaktadır.

Ziraat SMS Kredi Seçeneği İle Taşıt Kredisi Başvurusu Yapılabilir Mi? Nasıl Yapılır?

Ziraat SMS kredi seçeneği ile taşıt kredi başvurusu yapmak ihtiyaç kredisi başvuru aşamalarıyla aynı ve yine çok basittir. Öncelikle TASIT yazıp araya bir boşluk bırakıp ardına T.C kimlik numaranızı, talep edilen kredi miktarını, vade, aylık gelirinizi ve son olarak sahip olmak istediğiniz taşıtın fiyatını belirtmenizin ardından 4747’ye taşıt kredisi ön başvurunuzu iletebilirsiniz. Hemen sonrasında ön başvurunuz yaklaşık 5 dakika içerisinde sonuçlandırılıp Ziraat bankası tarafından olumlu ya da olumsuz bilgilendirme yapılacaktır.

Ziraat SMS Kredi İle Konut Kredisi Başvurusu Yapmak Da Mümkün

Ziraat bankası SMS kredi ile konut kredisi başvurusunda bulunmak tahmin edilenden daha basittir. Konut kredisi ön başvurusunda bulunmak için KONUT yazıp araya bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaranız, talep edilen kredi miktarı, vade, aylık gelirinizi ve son olarak konutun fiyatını belirttikten sonra 4747’ye SMS ileterek Ziraat bankası konut kredisi ön başvurunuz tamamlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı