KREDİ KARTI

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu şubelerden ve Ziraat Bankasının kendi sitesinden yapılabiliyor. Şubelerden başvuru yapmak için en yakınınızdaki Ziraat Bankası şubesine giderek görevli kişilere Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyerek gerekli formları doldurmanız yeterli olacaktır.

En yakınınızdaki Ziraat Bankasının nerede olduğunu öğrenmek için Ziraat Bankasının kendi sitesinden Bankamız>Hakkımızda>En Yakın Ziraat kısmından öğrenilebiliyor.

Diğer başvuru yöntemi olan internet üzerinden başvuru ise Ziraat Bankasının kendi sitesinden yapılıyor.

Ziraat Bankasının kendi sitesine giriş yaptıktan sonra Başvurular bölümüne gelerek sağ kısımdaki başvurular bölümünden kredi kartını seçip bilgilendirici bölüm okunduktan sonra en altta kırmızı kutucuklardan Kredi Kartı Hemen Başvur bölümüne girin. Önünüze bir form çıkacak, bu formu dolduruyoruz daha sonra ise gönder butonuna basıyoruz.

Diğer Başvuru Kanalları Nelerdir?

  • Ziraat Mobil
  • Ziraat Tablet
  • Çağrı merkezi
  • ATM
  • SMS bankacılığı

İnternetten Kredi Kartı Başvurusunda Doldurulması Gereken Form Hakkında Bilgi

T.C. Kimlik Numarası:

Kimliğinizin ön yüzündeki on bir haneli kimlik numaranız eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekiyor.

Cep Telefonu:

Bu kısımda önce telefonunuzun başlangıç numarasını örneğin (551) şeklinde seçtikten sonra geriye kalan kısmı diğer boşluğa yazılıyor.

Gelir Bilgisi:

Bu kısımda aylık geliriniz soruluyor. Geliriniz aylık en az altı yüz elli TL ve üstü olması gerekiyor.

Talep edilen Limit:

Kartınızdan çekmek istediğiniz bakiye sorulmaktadır. Minimum beş yüz TL ve maksimum bin beş yüz TL arası olması gerekiyor.

Güvenlik Kodu:

Yanda verilen resimdeki sayıların ya da harflerin doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor. Bu sizin robot yazılım olmadığınızı kanıtlamanız içindir.

Bu form doldurulduktan sonra Gönder butonuna basılması gerekiyor. Böylece işleminiz tamamlanıyor. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu işlemi bu kadar basit bir şekilde yapılıyor. Kart işlemleri için başvurudan sonra size tekrardan dönülüyor ve size kart için yapmaz gerekenler için bilgi aktarılıyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı