BANKALAR

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

ZİRAAT BANKASI İMKÂNLARI

Ziraat Bankası hem müşterilerine sunduğu imkânlar ve hem bir devlet bankası olarak kendisine duyulan güvenle en çok tercih edilen bankalar arasındadır. Özel teşebbüs olmadığından sağlamış olduğu imkânlar ile şirketsel karlılık amacından ziyade kamu hizmetine yoğunlaşmış bir banka olarak gözümüze çarpmakta.

Ziraat bankası birçok bankanın aksine masrafsız ve komisyonsuz tüketici kredileri ile tüketiciler için en ideal bir seçimdir. Ziraat bankası 48 aya kadar kefilsiz ve belgesiz olarak müşterilerine tüketici kredisi vermektedir. Günümüzde sadece şubeye giderek kredi başvurusu yapma dönemi çoktan geride kalmıştır. Sizlere bugün ziraat bankasından kredi almak ve Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak konusunda bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR ?

Peki, Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır ? Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak için isterseniz şubelere başvurabilirsiniz. Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle kredi başvurunuzu yapabileceğiniz seçenekler ise şunlardır:

  • Ziraat Bankası Şubeleri
  • Ziraat İnternet Sitesi
  • Ziraat Bankası Müşterileri için İnternet Şubesi üzerinden
  • Ziraat Mobil vasıtasıyla
  • Çağrı Merkezini arayarak
  • ATM’ ler ile

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSUNU ANINDA SONUÇLANDIRMAK MÜMKÜNDÜR

Teknolojinin gelişmesiyle maddi imkânlara ulaşma ve finansman konusunda da birçok kolaylığa internet ve mobil şubeler üzerinde rastlamamız mümkün.  Görüldüğü üzere bilgisayarınızın başında bile Ziraat Bankası Kredi başvurusu yapıp anında sonuçlandırmanız mümkündür.

Ziraat İnternet sitesi üzerinden bireysel Kısmını tıklayıp ardından krediler ve Tüketici kredisi seçeneğiyle sizden istenen bilgileri doldurarak başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca Ziraat bankası internet sitesinde çekmek istediğiniz krediyi ve istediğiniz vadeyi seçerek kredi taksitleriniz ve maliyeti hakkında bilgi almanız amacıyla hesaplama sistemi de bulunmaktadır.

Aynı şekilde kredinizi Ziraat Bank ATM’ leri vasıtasıyla kolayca sonuçlandırabiliyorsunuz.  Banka müşterisi iseniz Menülerde krediler ve yeni kredi başvurusu seçeneği ile yahut Ziraat Bankası Müşterisi değilseniz. T.C kimlik numaranız, gelir miktarınız ve telefon numaranızı girerek bireysel kredi başvurusu yapmanız mümkün.

Bunun yanı sıra Ziraat Bankası çağrı merkezi 444 00 00 numaralı telefonu arayarak da Tüketici Kredisi başvurusu anında yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası müşterilerine hızlı hizmet sunan 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak ta müşteri temsilcisi vasıtasıyla başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı