KRİPTO PARA

Vechain Nedir, Vechain Nasıl Satın Alınır?

Vechain Nedir?

2017 yılının Ağustos ayında Singapur merkezli olan vechain vakfı tarafından şirketler için blockhain tabanlı bilgi ve ürün sağlaması amacıyla kurmuş oldukları servisin ana kripto olan para birimidir.

Bu platform sayesinde ürünün üretilme aşaması, saklanması, taşınması, satışı ve tüketiciye ulaşana kadar olan hareketleri buradan izlenebilmektedir. Dijital ve sanal para birimi olan kripto paralar sanal ortamda en çok kullanılan paralardır.

Vechain Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de Paribu, BTCTürk ve Koinim platformlarından satın alınabilmektedir. Vechain satın almak için bu sitelerden herhangi birine üye olmanız gerekir. Siteye üye olduktan sonra yatırım yapmak istediğiniz tutarı EFT ya da banka havalesi ile borsada bulunan cüzdanınıza para aktarmalısınız. Para aktarma işlemini gerçekleştirdiğinizde kolay alış ve satış seçeneği yer alıyor.

Satın almak istediğiniz tutarı TL cinsi olarak yazdıktan sonra BTC AL seçeneğini seçtiğinizde BTC’leriniz hesabınıza geçecektir. Daha sonra Vechain satın almamız için Binance hesabı açmalısınız. Mail adresinizi yazarak şifre belirledikten sonra gelen mailde yer alan linke tıklayarak hesabınızı aktifleştirin.

Binance’ye giriş yaparak deposit-withrawal sayfasına girin. Sayfadaki arama butonuna btc yazarak arattıktan sonra deposit seçeneğine tıklayarak verilen btc adresini kopyalayarak btc transferi yapalım. Transfer işlemi gerçekleştiğinde Binance’den arama kutucuğuna Ven yazın çıkan VEN-BTC linkine tıklayın. Ven satın almak istediğiniz miktarı yazarak BUY VEN butonuna tıklayarak işlemi tamamlamış oluyorsunuz.

Venchain Geleceği Var Mıdır?

İlk çıktığı günden bu yana diğer kripto paralara bakış daha hızlı büyüyen venchain bugüne kadar olan büyüme hızına bakıldığında gelecekte parlak bir yere sahip olacak. İçki, otomobil, lojistik, lüks eşyalar, tarım ve perakende gibi geniş bir tedarik zincirine sahip. Vechain tüm kullanıcılar için hizmet ve çözüm odaklıdır.

Venchain Nasıl Kullanılır?

Vechain ile birçok ürünün ürünlerini gözden geçirip, izleyebilir, orjinalliklerini tespit edebilirsiniz. Venchain ile yapmış olduğunuz yatırımdan iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Oldukça güvenli bir yöntem olan vechain piyasaya çıktığı günden bu yana büyük ilgi görmekte ve her geçen gün yükselmeye devam etmektedir. En iyi ve en güvenli bir yatırım sistemi olan vechain görmüş olduğu ilgiyle bunu kanıtlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı