YATIRIM

TOKİ’den Uygun Taksitlerle Ev Alma

TOKİ’den Uygun Taksitlerle Ev Alma

Ailelerin ev almak için başvurduğu yeni projelerde; fiyat standartları ve ucuzluğu bakımından TOKİ avantajlı olanaklar sunar. TOKİ avantajlarıyla ilgili bilgi almak için; ev sahibi olmak isteyenler, TOKİ tanıtım ve satış ofislerine danışırlar.

TOKİ tanıtım ve satış ofislerine konut almak için gelen kişiler; almak istedikleri evin yapısından fiyat olanaklarına kadar olan en ince ayrıntıları, TOKİ tanıtım ve satış ofisindeki görevli olarak yetkilendirilmiş kişilere danışarak öğrenirler. Görevli kişilerden alınan bilgiler, doğru tercihlerin yapılmasında en büyük etkendir. TOKİ tanıtım ve satış ofisleri, kişilerin yoğun ilgisinden artış gösterir.

TOKİ’den Konut Sahibi Olmaya Artan İlgi

TOKİ’nin oluşturduğu kent kültüründeki projeler; okullara, sağlık ocaklarına, yeşil alanlara, alışveriş merkezlerine ve bunun gibi sosyal alanlara kolaylıkla erişim sağlanan bir yapıyla ilişkilendirilirler. TOKİ’den konut sahibi olmaya artan ilgilerin başında, depreme dayanıklı olması büyük önem taşır. İnşaatların kalitesinin yüksek olduğu TOKİ konutları, konut sahibi olmanın güvenini de yaratır.

TOKİ’nin Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

TOKİ’nin inşaat kalitesi dışında; halkın kira öder gibi çok uzun vadelerle ev sahibi olması, konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sağlar. Kira öder gibi ev sahibi olmak için, herhangi bir şart ya da kriter gerekmez.

Konut almaya gelen kişiler; alacağı daireyi beğendikten sonra, bankaya giderler ve sözleşmelerini yaparlar, işlemler tamamlandıktan hemen sonrasında da, taşınma hakkına sahip olurlar. Başkasına ait bir evde kiracı olarak yaşamaktansa; kira öder gibi kendi evine ödeme yapmak, kişinin konut sahibi olması için yeterlidir.

Yatırım amaçlı alınan dairelerdeyse; dairelerin belirlenen peşinatları verildikten sonra, kiraya verilir. Alınan kirayla da, dairenin taksiti ödenir. Herhangi bir ara ödeme mevcut değildir. Peşinat sağlandıktan sonra; konut sahipleri, mevcut taksitleri ödemenin dışında, başka bir ödeme yapmazlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı