YATIRIM

Özel Ödemeli Mortgage Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Özel Ödemeli Mortgage Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mortgage başvurusu esnasında aklınıza takılan bazı sorular olduğu kesindir ve bu soruların yanıtlarını öğrenmek için büyük bir amaç içindesiniz.

Ancak mortgage konusunda endişe duymanıza asla gerek yok çünkü hem ödeme seçenekleri bakımından hem de kendinize uygun ödeme seçeneği yoksa özel ödemeli mortgage seçeneği size sunulan fırsatlar arasındadır.

Ticaret İle Uğraşanlar İçin Mortgage

Özel ödemeli mortgage hizmet ürünü, yılın belirlenen aralıkları içersin de gelir düzeyinde farklılıklar bulunanlar için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. En çok ticaret ile uğraşan tüketicilerin, yıl içinde bazen çok bazen de az derecede gelir ve harcamaları değişkenlik gösterebilir.

120 aylık bir ödeme anlaşması belki de şartlarınıza uygun olmayabilir, bunun yerine esnek ödeme koşullarını tamamlayabilecek bir ödeme seçeneğine ihtiyaç duyarsınız. Kendi imkan ve harcamalarınıza göre özel ödemeli mortgage tam da size göre uygun olabilir.

240 Ay Vade

Özel ödemeli mortgage, farklı ödeme seçenekleri yerine 240 aya kadar vade fırsatı sunuyor. Mortgage ürünlerinde TL cinsinden talep ettiğiniz üründe, belirlenen aralıklar sayesinde kendiniz belirlemiş olduğunuz ödeme tutarı ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Yıl içinde elinize toplu miktar para geçiyorsa eğer, özel ödemeli mortgage ürünü ara taksit ödeme fırsatı sayesinde aylık ödeme gününüzü beklemeden taksitlerinizi ödeyebiliyorsunuz. Bu ödeme seçeneği ile ne kadar gelire sahipseniz ona göre ödeme yapmanıza yardımcı olan vade seçenekleri arasındadır.

Özel Mortgage Uzmanlarına Danışın

Özel mortgage konut başvurusunu gerçekleştirirken, %25’lik miktarı biriktirmenizin ardından uygun ödeme planlarına yönelerek adımını atarsınız.

Mortgage uzmanları size bu konularda en doğru şekilde yol göstererek hayal etmiş olduğunuz evin ödemelerini yaparken her daim içinizin rahat olmasını ve kolay hareket etmenize yardımcı oluyor. Özel ödemeleri mortgage de kendiniz faiz ve vade koşullarını belirleyerek her zaman ödeme tutarınızı öngörme hakkına sahipsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Özel Ödemeli Mortgage Hakkında Bilinmesi Gerekenler YATIRIM Osmaniye merkezden ben fenerli. Selam sayfanız yeminle çok güzel, teşekkürler 21-01-2017 13:06:54 harika ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı