BANKALAR

Mobil Bankacılık

MOBİL BANKACILIK

Çağımızda ileri gelen teknoloji bankacılık sistemini kolaylaştırmakta başarılı olmuştur.  Kullandığımız telefonların marka ve modeli ne olursa olsun, android olması durumunda Mobil Bankacılık sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar tek tıkla hayatı kolaylaştıran, en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayan uygulamalardır.

En son gelişen fonksiyonlarla yepyeni uygulamalar daha kolay ve hızlı işlem yapmaktadır. Sayısız işlem ve sorunlarınızı mobil bankacılık sistemi ile size ait menülerden en hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Birebir şubelerde yapacağınız işlemleri yorulmadan, evinizden, işinizden, tatildeyken bile mobil bankacılık ile gerçekleştirebilirsiniz.

 Mobil Bankacılık Nasıl Çalışır?

Mobil bankacılık sistemi telefonunuzun desteklediği mobil uygulama marketlerinden veya sitelerinden telefonunuza indirerek, kurulumunu yapmanız durumunda hizmetinize açılır. Gereken bilgileri girip sorgulamak veya ulaşmak istediğiniz bilgileri anında bulabilirsiniz.

İstenilen bilgileri girmeniz durumunda kayıtlı telefon numarasına gelecek olan aktivasyon kodunu girmeniz gerekir. Her giriş yaptığınızda aktivasyon kodunuzu alacaksınız. Ardından dilediğiniz menüye girerek birden fazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılık İle Hangi İşlemler Yapılır?

Mobil bankacılık ile sayısız işlem ve kontrolleri anında tek tuşla yapabilirsiniz. Vadeli veya vadesiz hesap işlemleri, eft ve havale işlemleri, şifre ve hesap işlemleri, kredi işlemleri, kredi kartı işlemleri, ekstreler, fatura talimatları, nakit avans işlemleri, başka hesaba eft işlemleri, kart limiti ayarlama, ödemeler, cebe tl yükleme işlemleri, ek kart işlemleri, kredi başvuru işlemleri, müşteri hizmetleri iletişim işlemleri ve daha bir çok içerikle size özel bir çok işlemi tek tıkla anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım, doviz, fon gibi işlemler de artık yeni güncelleşen mobil bankacılık uygulamalarında mevcuttur. Sadece üç adımla gerçekleşen, basit işlem adımları sayesinde en hızlı ve en kolay şekilde  yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz döviz ve kurların size ne kazandıracağını hesaplayabilirsiniz. Her adım size bir kolaylık ve ayrıcalıklı olarak sunulmuştur.

Hesap akışı ve oluşturduğunuz hesap bilgilerine göre size özel fırsatlar ve bildirimler menüde belirtilmiştir. Oradan neler yapacağınız ve nasıl adımlarla ilerleyebileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal müşteriler her şartta Mobil bankacılık sisteminden faydalanmaktadır. Sizde hayatınızı kolaylaştırmak için adroid cihazınıza Mobil Bankacılık uygulamasını yükleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Mobil Bankacılık BANKALAR Malatya merkezden ben Taner Yuksel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler 10-01-2017 01:09:57 harika ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı