KREDİLER

İş Bankası Hayvancılık Kredisi

İş Bankası, üreticiye kredi kullandırarak çiftçiyi kalkındırmak ve destek olmak amacı ile tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan çiftçilere bazı imkanlar sunuyor. Faydalanacağı destekler fazla ürün almak isterse ya da daha fazla hayvan bakmak istediği takdirde kredi başvurusunda bulunabilir.

Türkiye İş Bankası şubelerine Türkiye Ziraat Odası tarafından verilmiş olan Çiftçi Belgesi ile İş Bankası şubelerinin herhangi birine giderek başvurusunu gerçekleştirebilir.

İş Bankası Hayvancılık Kredi İmkanları

Çiftçilere yönelik İş Bankası hayvancılık kredileri için çeşitli krediler bulunuyor. İhtiyaçları halinde İş Bankasına müracaat eden çiftçiler krediler hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Hayvan alım kredisi, damızlık belgesine sahip ya da saf ırk sertifikasına sahip 1 ve 2 yaş aralığında ilk yavruya 3 aylık hamile olan düve alımında eğer gerekli şartlara sahipseniz kredi çekebilirsiniz.

Oldukça düşük faizli ve uzun vadeli ödeme koşulları ile kredi kullanabilirsiniz. Süt sığırcılığı kredisi, eğer bu iş ile uğraşıyorsanız günlük ve genel harcamalardan sayılan yem, elektrik, veteriner hizmetleri gibi ihtiyaçların giderilmesi için gerekli maddi destek sağlamak amacı ile uygun koşullarda kredi hizmetlerinden yararlanma hakkına sahipsiniz.

Makine Ekipman Kredisi Ve Besi Sığırcılık Kredisi

Kullanım alanlarınıza göre, süt sağım ünitesi, süt soğutma tank ve yem hazırlama makinesi gibi farklı makinelerin alınması halinde gerekli bakım ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli desteği İş Bankası kredi fırsatlarından sağlayabilirsiniz.

Kendi işletmenizi kurmanız halinde, giderleriniz doğrultusunda sermaye ihtiyaçlarınızı için besi sığırcılık kredisi maddi destek amaçlı kredi alabilirsiniz.

Özellikle İş Bankası ülke ve vatandaşına yararlı olabilmek için sürekli yenilik arayışı içerisindedir. Uygun koşullarda kredi ile çiftçilere gelişmeleri konusunda destek oluyor. Sağlamış olduğu geniş ödeme seçenekleri ile düşük faizli kredi fırsatları ile çiftçinin her daim modern ve sağlıklı üretim yapmasına, verimli ürünler elde etmesine katkıda bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı