BANKALAR

ING Bank Kart Şifresi Alma

ING BANK KART ŞİFRESİ ALMA

ING Bankasına ait Nakit Kart ve Kredi Kartlarının şifreleri Telefon Bankacılığından ya da SMS ile alınmaktadır.

Telefon Bankacılığı ile şifre almak için; ING Bank Çağrı Merkezi Hattı 0850 222 0 600’ü aramanız gerekmektedir.

SMS ile şifre almak için; Bankada kayıtlı olan gsm hattınızdan SIFRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın şifresini almak istediğiniz kartın son dört rakamını 2205’e SMS atmanız gerekmektedir.

Örnek; SIFRE 1234 yaz 2205’e gönder.

ING Bank’a ait Ek Kartlarınız için de şifre işlemleri asıl kart sahibinin cep telefonundan yapılmaktadır.

ING Bank Nakit Kart Sahiplerine Özel Avantajlar

  • ING Bank Kart Şifresini aldıktan sonra, kartınızı 7 Gün 24 Saat boyunca, tüm dünya ATM’lerinde kullanabilir, günde 1000 TL’ye kadar Para Çekme işlemi yapabilirisniz.
  • Tüm Türkiye’ye yayılmış, hizmet veren yüzlerce ING Bank ATM’inden; para yatırma, para çekme, hesap bakiyesi inceleme, Havale, EFT, fon alımı, yatırım işlemleri, ödemeler gibi pek çok bankacılık işlemini, şubeye gitmeden, sıra beklemeden, hızlıca yapabilirsiniz.
  • ING Bank Kartınızı aldıktan sonra, yurt içi ve yurt dışında alışveriş yaparken kartınızı kullanarak nakit para taşımaktan kurtulursunuz.
  • Kartınıza Destek Hesap tanımlatarak, bakiyenin yetersiz olsa bile, para çekmeye, alışveriş yapmaya, havale ve EFT yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Dilerseniz tüm aile bireylerinize, çalışanlarınıza veya sevdiklerinize kendi kartınıza bağlı ek kart çıkartarak nakit trafiğinizi azaltabilirsiniz.

Ayrıca ING Bankası’nın BONUS özellikli ve PEGASUS Ortaklı kredi kartları bulunmaktadır. Harcadıkça bol bol bonus kazandıran ING BONUS ya da harcadıkça Uçak bileti kazandıran ING FLYPGS Kartlarına ING Bank ATM’leri, telefon bankacılığı, İnternet Bankacılığı, ING Cep Şube ya da SMS yolu ile başvurabilirsiniz.

ING Bank Hakkında

Hollanda’da kurulmuş olan ING Grubu, bugün dünyanın önde gelen uluslararası finans kuruluşlarındandır. 40’tan fazla ülkede 55 bine yakın personeli ile bireysel bankacılık ve kurumsal bankacılık hizmeti vermektedir.

ING Bank Türkiye

ING Grubu, 2007 yılında Oyak Grubu’na ait olan OYAK Bank’ın tüm hisselerini satın alarak,  dünya standartlarındaki bankacılık hizmetlerini ING Bank adıyla Türkiye’de de sürdürmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. ING Bank Kart Şifresi Alma BANKALAR Ankara merkezden ben Cemil Demiroren. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun 13-01-2017 00:14:36 harika ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı