BANKALAR

İcbc Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 2018

İcbc Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 2018

Birçok işveren ve kurumsal firmalarında gerek mal alım satımında gerekse personeline yaptığı ödemelerin banka üzerinden yapılmasıyla birlikte bankalar hayatımızın içerisinde büyük önem kazanması ile birlikte adeta olmazsa olmazımız haline geldi. Çok eski dönemlerden günümüze kadar uzanan bankacılık sektörünün insanlara verdiği önem ve hizmet kalitesi gün geçtikçe daha da artmakta. Sektörün oturmasına rağmen halen günümüzde hizmet verebilmek adına yeni bankaların açılışı yapılmaktadır.

İşte bahsi geçen bankalardan birisi de Icbc Bankası. Henüz çok yeni olan Icbc Bankası müşterisine verdiği kalite ve değer ile kendini hızla ön plana çıkarmayı başarmış durumda. Şu anda büyük şehirlerde hizmet veren icbc bank gün geçtikçe büyüyerek hız kesmeden yeni şubelerini açmakta. Tabi en çok merak edilen konulardan birisi ise bu bankanın açılış ve kapanış saatleri olmaktadır. İcbc bank hangi saatler arasında hizmet veriyor? İcbc bank hafta sonu çalışıyor mu? İşte tüm bu sorularının yanıtını yazımızın devamında bulmanız mümkün.

İcbc Bankası Açılış Ve Kapanış Saatleri

İcbc bank sabah saat 9.00’da kapılarını hizmete açmaktadır. Açılış saatinden itibaren öğlen 12.30’a kadar devam eden hizmetin ardından yalnızca 1 saatlik öğle yemeği arası nedeniyle şubeler gün içerisinde bir kez hizmete ara vermekte. Saatler 13.30’u gösterdiğinde ise Icbc Bankası değerli ve hepsi birbirinden özel olan personel kadrosuyla hizmetine akşam saat 18.00’a kadar devam etmektedir.

İcbc Bankası Hafta Sonları Da Açık Mı?

Birçok bankanın hafta sonu hizmet vermemesinin yanı sıra Icbc bankta ise bunun aksine hafta sonu ya da resmi tatil günlerinde açık olan şubeleri bulunmaktadır. Tatil günlerinde hizmet veren şubeleri öğrenmek için Icbc bankın resmi sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı