BANKALAR

HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı

İnternet günümüzün vazgeçilmez bir teknolojisidir. Özellikle internet teknolojisi bankacılık işlemlerini çok fazla değişikliğe uğratmıştır. Bu değişiklikler olumlu yönde olmakta ve bununla birlikte hem bankaya, hem de müşterilere çok önemli kazanımlar sağlamaktadır.

Tüm bankaların müşterilerine sunduğu internet bankacılığı bulunmaktadır. Bizde bu yazımızda HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı hakkında bazı bilgiler vermek istedik.

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığından Nasıl Faydalanabilir siniz?
HSBC bireysel internet bankacılığından faydalanmak için şubenizden HSBC Bank internet bankacılığı kullanıcı adını almalısınız. Bunun yanında hem parola, hem de şifre alma işlemlerini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

İnternet bankacılığının bütün özelliklerinden faydalanabilmek ve her türlü işlemi yapabilmek içinde ekstra olarak mobil güvenli anahtar veya güvenli anahtar sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun içinde bankanız ile görüşebilirsiniz. Aksi halde sms kodu ile girişler yapacak ve işlemleriniz kısıtlı olacaktır. Bu kısıtlama müşterilerin güvenlikleri içindir.

Kullanıcı Kodu ve Şifresi Nasıl Alınır?
Bunun için farklı alternatifleriniz bulunmaktadır. Birincisi HSBC kredi kartı sahiplerine özeldir. Kredi kartı sahipleri anında şifre üzerinden kolayca bu işlemi yapabilmektedir. İkinci seçeneğiniz banka kartı veya kredi kartınız ile ATM’ler üzerinden bu işlemi yapabiliyor olacaksınız.

Bir diğer seçeneğiniz ise HSBC telefon bankacılığıdır. Telefon bankacılığına 0 850 211 0 111 numaralı telefondan haftanın 7 günü ve günün her saati ulaşabilirsiniz.

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılabilir?
Bankaların internet bankacılığı hizmeti geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. İnternet bankacılığı konusunda bilgi sahibi olan müşteriler bir şubede yapabileceği hemen her şeyi internet bankacılığı ile kolayca yapabilmektedir.

Bireysel internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak hesaplarınızı ve kartlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında havale ve eft işlemlerini aynı şekilde yapabilirsiniz. Vadeli, vadesiz, döviz ve altın hesap açma ve de kapama işlemleri yine Hsbc internet bankacılığı ile yapılabilecek işlemlerdendir. İnternet bankacılığı uygulaması ile faturalarda dahil olmak üzere pek ödeme birkaç adımda yapabiliyorsunuz.

Kart başvuruları, kredi talepleri ve çok daha fazlası HSBC bireysel internet bankacılığında sizleri beklemektedir. Bankacılık işlemlerinizi daha kolay hale getirmek için sizde hemen bireysel internet bankacılığı kullanmaya başlamalısınız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı