Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

KREDİ KARTI 02 Şubat 2017 - 01:58
380 okunma

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Halk Bankası son yıllarda Paraf kredi kartı ile müşterilerine sağladığı alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Türkiye üzerinde geniş şebeke merkezli, özellikle memurlara yönelik fırsatlar yer alıyor. Halkbank’ın mevcut kredi kartları, Paraf, Parafly gibi kartlardır. Müşterilerine hazırladığı kredi kartları arasında en çok tercih edilen Paraf karttır.

Halkbank kredi kartı başvurusu sırasında bazı sorunlar oluşabiliyor. Bunlardan bazıları, SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler Halk Bankası SMS başvurusunda bulunamıyor ve mobil bankacılık başvurusu imkanı banka şuan için veremiyor. Bunların dışında çok kolay şekilde kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.

Halk Bankası Telefon Aracılığı İle Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Eğer Halkbank kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız telefon ile kart hizmetleri hakkında bilgi alabilir, 0850 220 0 400 Halkbank Dialog ile tüm işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen telefon bankacılığı sayesinde kredi kartı işlemlerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Halkbank İnternet Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Halkbank sitesinin Parafcard adresine yönlendirileceksiniz ve kredi kartı başvurunuzu açılan yeni sayfada hemen başvur menüsünden açılacak formu doldurmanız durumunda kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Başvurusu sırasında yazmış olduğunuz cep telefon numaranıza SMS bilgileri geliyor. Bazı bankalara göre doldurulan başvuru formunda adres bilgileri isteniyor.

Halkbank Şubeleri Kredi Kartı Başvurusu

Tüm Halkbank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz ve bankanın sağladığı ayrıcalıklı müşteri hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. En yakın Halkbank şubelerine kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Bütün Halkbank şubelerinin Banka24 ATM’lerini kullanarak kredi kartı başvurusunu çok kolay bir şekilde gerçekleştirirken, kredi kartına sahip olan tüketicilerin ATM cihazlarından nakit ihtiyaçlarının bulunduğu her an Paraf kartlarını kullanarak para çekebilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kredi Kartı İle Bağkur Ödeme

Kredi Kartı İle Bağkur Ödeme

Temmuz 23, 2017
126 okunma
İş Bankası Maximum TEMA Şirket Kartı

İş Bankası Maximum TEMA Şirket Kartı

Mayıs 30, 2017
181 okunma
DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

Mayıs 29, 2017
161 okunma
Albaraka Türk Hicaz Kartı

Albaraka Türk Hicaz Kartı

Mayıs 27, 2017
150 okunma
Çiftçiler İçin Şekerbank Hasat Kart

Çiftçiler İçin Şekerbank Hasat Kart

Mayıs 7, 2017
194 okunma
Kayıp Kredi Kartı Yenileme Ücreti

Kayıp Kredi Kartı Yenileme Ücreti

Mart 14, 2017
299 okunma
En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi?

En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi?

Mart 13, 2017
320 okunma