Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

yorumsuz
561 okunma

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Halk Bankası son yıllarda Paraf kredi kartı ile müşterilerine sağladığı alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Türkiye üzerinde geniş şebeke merkezli, özellikle memurlara yönelik fırsatlar yer alıyor. Halkbank’ın mevcut kredi kartları, Paraf, Parafly gibi kartlardır. Müşterilerine hazırladığı kredi kartları arasında en çok tercih edilen Paraf karttır.

Halkbank kredi kartı başvurusu sırasında bazı sorunlar oluşabiliyor. Bunlardan bazıları, SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler Halk Bankası SMS başvurusunda bulunamıyor ve mobil bankacılık başvurusu imkanı banka şuan için veremiyor. Bunların dışında çok kolay şekilde kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.

Halk Bankası Telefon Aracılığı İle Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Eğer Halkbank kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız telefon ile kart hizmetleri hakkında bilgi alabilir, 0850 220 0 400 Halkbank Dialog ile tüm işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen telefon bankacılığı sayesinde kredi kartı işlemlerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Halkbank İnternet Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Halkbank sitesinin Parafcard adresine yönlendirileceksiniz ve kredi kartı başvurunuzu açılan yeni sayfada hemen başvur menüsünden açılacak formu doldurmanız durumunda kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Başvurusu sırasında yazmış olduğunuz cep telefon numaranıza SMS bilgileri geliyor. Bazı bankalara göre doldurulan başvuru formunda adres bilgileri isteniyor.

Halkbank Şubeleri Kredi Kartı Başvurusu

Tüm Halkbank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz ve bankanın sağladığı ayrıcalıklı müşteri hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. En yakın Halkbank şubelerine kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Bütün Halkbank şubelerinin Banka24 ATM’lerini kullanarak kredi kartı başvurusunu çok kolay bir şekilde gerçekleştirirken, kredi kartına sahip olan tüketicilerin ATM cihazlarından nakit ihtiyaçlarının bulunduğu her an Paraf kartlarını kullanarak para çekebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın