BANKALAR

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

Garanti bankası internet bankacılığı hemen hemen her kesim yetişkin tarafından kullanılıyor. İnsanlar artık para durumunu, yatırılan para ve aktarılan para akşını internet ve mobile akıllı telefonlar üzerinden rahatlıkla takip edebiliyor. Bu yüzden oldukça etkili bir sistem ve oldukça kullanışlı bir teknolojik uygulama olarak beğeni görülüyor.

Garanti Bankası İnternet Şifresi öğrenme

Öncelikle bu şifreyi öğrenebilmek için bir garanti bankası şubesine gidilmelidir. Gidilen yerde Garanti Bankası personeline internet şifresi almak istediğinizi belirtmelisiniz. Personelin sizden istediği bilgileri verdikten sonra telefonunuza mesaj gelecektir.

Bu mesaj Garanti Bankası’nın internet şifresidir. Bu şifre tek kullanımlıktır. Girdiğiniz bu hesaba şifrenizi belirlemek ilk iş olacaktır.

Hesapla ilgili bilgilerinizi doğruladıktan sonra işleminizi tamamlamış demektir. İnternet üzerinden girebileceğiniz bu hesaba her girişinizde telefonunuza gelen mesajdaki kod yazılmalıdır. Bu kodun amacı güvenliğinizi sağlayabilmektir.

İnternet Bankacılığı İçeriği

Garanti Bankası’nın internet üzerinden girildiğinde sağ üst köşede çıkış butonu vardır. Hemen onun sol yanında profil içerikli bilgiler bulunur. Ve profil kısmının da sol yanında piyasa bilgileri yani dünya çevresindeki para birimlerinin artış ve azalışı görülmektedir.

Finansal duruma bakıldığında soldan ilk kutucuk hesabınızdaki parayı gösterir. Diğer yanlar isteğe bağlı şekilde düzenlenebilir. Sol üst kısımda hesabınızla ilgili özet kısmı bulunur. Hemen yanında hesap ve ürün, kart kısımları bulunur. Bunların yanında da para transferini veya size gelen paralar kısmını takip edebilmeniz için para transferi butonu yer alır.

Ödeme kısmında yapmış olduğunuz ödemeler görülür. Yatırım bölümde ise sizlere sunulan altın hesap, dolar hesabı, faiz hesabı gibi benzeri yatırım çeşitleri vardır. Sizlere uygun veya daha çok para kazanılacağını düşündüğünüz yatırım hizmeti bulunur. Sağ üst köşede çıkış butonunun hemen altına da arama kısmı vardır. Banka hakkında bulmak istediğiniz her konuyu arama bölümünden yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı