Garanti Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 Güncel

yorumsuz
583 views

Garanti Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 Güncel

Bilindiği üzere bütün banka şubeleri belirli saatlerde çalışmaktadır. Bankaların açılış ve kapanış saatleri birbirine göre ufak farklılıklar göstermektedir. Bankaların geneli hafta sonu çalışmamakla beraber hafta içi ise yalnızca öğle arasında 1 saatlik molanın ardından müşterilerine hizmete devam etmektedir.

Bunun dışında her bankanın kendine ait web internet bankacılığı siteleri bulunmaktadır. Şubelerin kapalı olduğu durumlarda işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden ya da bankanızın mobil uygulaması üzerinden birçok işleminizi kısa yoldan halledebilirsiniz.

Bu bankalardan birisi olan garanti bankasının garanti bank saat kaçta açılıyor? Hafta sonu da açık mı? Resmi tatillerde açık şube bulabilir miyiz? Sorularının cevabını ve açılış kapanış saatleri hakkında genel bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri, Saat Kaçta Açılıyor Ne Zaman Kapanıyor?

Garanti bankasına ait şubeler saat 9.00’da mesaiye başlamasının ardından öğlen 12.30 ile 13.00 arasındaki zaman dilimi çalışan personeller için yemek molası olarak belirlenmiştir. İsterseniz garanti bankası şubesine giderek işlemlerinizi öğleden önce sabah saatlerinde halledebilir ya da öğleden sonra yemek molasından sonraki zaman diliminde yine size en yakın garanti şubesine giderek işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Garanti bank şubeleri 17.00’a kadar yalnızca 1 saatlik ara ile hizmetini sürdürür. Belirtilen bu çalışma saatleri genel şubeler adına geçerlidir. Bunun dışında bu çalışma saatlerinin dışında hizmet verip geç kapanan ya da hafta sonu da hizmet veren şubeler bulunmaktadır.

Resmi Tatillerde Garanti Bankası Açık Mı?

Ayrıca resmi tatillerde dahi, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması sebebiyle hizmete açık olan garanti bankası şubelerine rastlamak mümkün. Bu şubeler hakkında bilgi almak için mobil cihazınızdan Garanti Bankası müşteri temsilcilerini arayabilir ya da internet üzerinden garanti bankasına ait resmi web sitesinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2017