BANKALAR

Enpara İhtiyaç kredisi Başvurusu

Enpara.com klasik bankacılık anlayışının çok dışında, hiçbir şubesi olmayan bir dijital bankacılık hizmetidir.  QNB Finansbank’ın girişimleriyle hayata geçirilmiş bir proje olan Enpara, hiçbir bankanın veremeyeceği taahhütleri vermektedir.

TEK GERÇEK DİJİTAL BANKA: ENPARA

Enpara, ihtiyaç kredisi başvurusunda veya hesap açılışında, sizi bir banka şubesine yönlendirmemektedir. Telefon numarası güncellemeden, kart iptaline kadar her işlem internet ortamında yapılabilmektedir.

Enpara.com müşterisi olmak istediğiniz zaman, bir müşteri temsilcisi adresinize gelip, size iki sayfalık, kocaman harflerle, çok basit yazılmış bir sözleşme imzalatıyor.

Para çekmek ya da para yatırmak istediğiniz zaman QNB Finansbank ATM’lerini kullanmak dışında asla sizi zahmete sokmuyor.

ÖMÜR BOYU MASRAFSIZ BANKA: ENPARA

Enpara.com, havale/EFT, kredi ve diğer tüm işlemler için hiçbir zaman ücret almayacağını taahhüt ediyor. Peki, bunu nasıl yapabiliyor?

Hiçbir şubesi olmadığı için, personel, kira ve demirbaş gibi masraflarının da olmadığını, her işlem, dijital ortamda gerçekleştiği için işlem ücretlerinin de alınmayacağını söylüyor.

EN MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ: ENPARA

Enpara’dan ihtiyaç kredisi alırken,

  • 1 TL bile dosya masrafı ödemezsiniz,
  • Kredi tahsis ücreti ödemezsiniz,
  • Sigorta yapmak zorunda kalmaz, ekstra sigorta masrafından kurtulmuş olursunuz,
  • Masrafsız kredi olduğu halde faiz oranları da çok düşüktür,
  • Şubeye dahi gitmediğinizden, kredi kullanırken 5 kuruş masraf yapmamış olursunuz.

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Enpara.com’da, bütün işlemlerde olduğu gibi ihtiyaç kredisi başvurusu da internet üzerinden yapılmaktadır.

Eğer Enpara.com müşterisi iseniz, T.C kimlik numaranız ve şifrenizle internet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara.com müşterisi değilseniz, adresinden istediğiniz kredi miktarını ve vadeyi girerek, Enpara ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ HAKKINDA BİLMEK İSTEYECEKLERİNİZ

  • Enpara’da kredi alt limiti 1000 TL, üst limiti 30.000 TL’dir.
  • En düşük vade 1 ay, en yüksek vade 48 aydır.
  • Enpara, diğer bankaların kredileriyle karşılaştırıldığında, yıllık maliyet oranı en uygun kredidir.
  • Enpara.com müşterilerinin kredi talepleri onaylandığında, kredileri birkaç dakika içerisinde hesaplarına yatmış olur. Enpara müşterisi değilseniz adresinizde ziyaret ederek müşteri sözleşmesi imzalatılmaktadır.
  • Enpara.com bireysel ihtiyaç kredisi taksitlerini Finansbank ATM’lerinden yatırabilirsiniz ya da enpara hesabınızda bakiye bulunması durumunda otomatik tahsil edilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı