En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi?

1 yorum
513 views

En Avantajlı Uçuş Kartı Hangisi?

Bankalar müşterilerine kendi bankalarının kredi kartlarını kullandırmak adına birtakım özel çalışmalar yürütebilir. Bu çalışmaların sonucuna göre, belirli bir kredi kartıyla alışveriş yapan müşteriler, kredi kartlarını her kullandıklarında puan kazanabilecekler ve bu puanlarını alışveriş yapmak ya da uçak bileti almak için kullanabileceklerdir.

Yapılan her harcamada banka, yapılan alışveriş tutarına göre müşterilerine mil puanı vermektedir. Müşteri bu puanları biriktirerek alışveriş yapabilir, uçak bileti almak için kullanabilir.

Miles And Smiles Kredi Kartı

Miles and Smiles Garanti Bankası kredi kartı ürünüdür. En çok mil kazandıran kredi kartıdır. Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartı olma özelliğine sahip olan bu kredi kartı, her 1 TL tutarındaki alışveriş için müşterisine 2 mil kazandırmaktadır.

Bu kredi kartını kullanan müşteriler, Atatürk havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerinde hizmet vermekte olan Vip Lounge Zone’dan kredi kartlarını gösterdikleri takdirde beraberlerinde getirdikleri bir misafir ve 6 yaşın altındaki çocuklar ile birlikte ücretsiz faydalanabilmektedirler. Bankanın bu ürünü kullanan müşterilerinin bilmesi gereken en önemli konu, iki yıl süreyle kullanılmayan millerin sıfırlanmasıdır.

Wings Kredi Kartı

Wings kredi kartı bir Akbank ürünüdür. Müşterilerin yaptığı her 1,5 TL tutarındaki alışverişlerde 1 mil puan kazandırır. Bu üründe müşteri alışverişlerden kazandığı chip paraları da mil puanına çevirebilmektedir.

Bu ürünü kullanan müşteriler kredi kartlarını gösterdikleri takdirde, Atatürk Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinde ve Esenboğa Havaalanı iç hatlar terminalinde bulunan Wings Primeclass Lounge’dan beraberinde getirdikleri bir misafiri ile birlikte ücretsiz faydalanabilmektedirler.

Miles And More Kredi Kartı

Miles and More kredi kartı bir Denizbank ürünüdür. Müşterilerinin yaptığı her 1 TL’lik alışverişlerde 1 mil puan kazandırır. Bu kredi kartını kullanan müşterilerin mil puanlarının sıfırlanmaması müşterilerin avantajınadır, ürünün en büyük dezavantajı ise klasik kart hizmeti sunmuyor olmasıdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2017