KREDİ KARTI

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

Denizbank son günlerde getirdiği bankacılık hizmetlerinde ki yeniliklere bir yenisini ek olarak katıyor. Son yaptığı yenilik durumda olan D-şarj Bonus Kart gençler için özel olarak banka aracılığıyla müşterilerine takdim edildi. Bu kart ile genç kesimleri kendisine çekmeye çalışan Denizbank kart kullanımı esnasında gençlerden herhangi bir komisyon veya çeşitli bir kesinti almıyor.

DenizBank D-Şarj Bonus Puan Hediyeleri 

Bonus kartın verdiği bütün imkanları kullanabilen D-şarj Bonus Kart gençlerin hem bir yurtiçinde hem bir de yurtdışında harcama yapma imkanı sunuyor. Hatta yapılmış olan her 1 TL harcama için bu kart yardımıyla 1 Bonus Puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu Bonus puanları yaptığınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilir isterseniz de tamamıyla Bonus puanlardan meydana gelen bir ödeme sistemine sahip olan harcamalar yapabilirsiniz.

Gençlere özel olarak getirilen bu kartta VİSA Playwave özelliği bulunduğundan ötürü 50 TL ve altındaki ödemeler için şifre girmenize gerek kalmadan temassız bir biçimde ödeme yapma imkanınız yer alıyor.

Genç kesimlerin ilgisini çekebilmek için Denizbank aracılığıyla getirilen fırsat ile gençlerin 200 TL’lik alışveriş sözü vermesine karşılık olarak banka 10 TL kıymetinde Bonus puan veriyor. Bu imkandan istifade etmek için Denizbank online platformu olan Açık Deniz’i veya 444 0 800 numaralı hattı arayarak harcama öncesinde haber vermeniz gerekmektedir.

İstemeniz şeklinde de yakınınızda yer alan bir Denizbank şubesine gitmeniz bu puanı kazanmak amaçlı yeterli oluyor. Daha eskiden Denizbank hesabına sahip ve bu hesapları kullanmak istiyorsanız bankaya giderek DenizBank D-Şarj D-şarj Bonus Kart üzerine hesabınızı entegre ettirmeniz yeterli olmaktadır.

DenizBank D-Şarj Bonus Kartı Nerelerde İndirim Geçiyor? 

D-şarj Bonus Kart aracılığıyla getirilen indirimler ve fırsatları kullanmak için ülkenin her yanındaki işletmelerde MCC kodu yer alması gerekmektedir. Kartınızı cafe, restoran, lokanta, giyim benzeri bütün sektörlerde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Denizbank D-şarj Bonus Kart’ın geçtiği diğer yerler ise şöyle;

  • Müze
  • Tiyatro
  • Sinema

Bu nitelikleri yardımıyla gençlerin sanata ek olarak yakın olması sağlanıyor. Hatta kartınız yardımıyla ihtiyacınız olması halinde taksitli nakit avans olarak da kullanabilirsiniz. Bu özelliği yardımıyla normalde hesap kartı olan Denizbank D-şarj Bonus Kart hem de kredi kartı gibi de kullanılabiliyor. Bununla birlikte kart aidatı bulunmaması öğrencilere daha çok külfet binmesini de önlüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı