BANKALAR

Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 2018

Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 2018

1938 yılında kurulan Denizbank’ın sloganını bilmeyen yoktur. Hayat Deniz’de Güzel! Bir devlet bankası olarak denizcilere finansman çıkarmak amacıyla kurulan bu banka 1997’de Zorlu Holding tarafından satın alınmış, 2006’da ise Dexia’nın bir parçası olmuştur. 2012 yılında bir üst seviyeye çıkarak Sherbank’ın -Rusya’nın en büyük bankası- kontrolüne girmiştir. Özelleşmesinin ardından bir çok insana ulaşma imkanı yakalayan Denizbank’ın bünyesinde 2016 yılı itibariyle 14.605 çalışan ve 9.9 milyon müşteri bulunuyor.

Peki Böyle Büyük Bir Banka Kaçta Açılıyor?

Denizbank çalışanları şubelerin kapılarını vatandaşlara 09:00’da açıyorlar. Bankada sıra beklemek düşünülenden çok daha rahat. Bankanın müşterisi olmanıza ve yaşınıza bağlı olarak sıra numarası alıyorsunuz. Özellikle yaşlılar, hamileler ve çocuklu insanlarda bu önemli bir gelişme. Ayrıca öncelikli sıra, müşterisi olduğunuz için bankanın size verdiği bir ayrıcalık.

Öğle Molası Ne Kadar?

12:30 ile 13:30 arasında çoğu bankada olduğu üzere Denizbank’ta da öğle paydosu verilmekte. Eğer öğle aranızda bankaya uğramayı planlıyorsanız bunu bir kere daha düşünmenizi tembih ederiz. Sizin olduğu kadar çalışanların da öğle molasına ve yemek yemeye ihtiyaçları olduğunu unutmayın.

Kapıların Kapanması

Denizbank ailesi için 17:00’da mesai bitiyor. Son yarım saat içinde gelen müşterilerin işleri bir sonraki güne aksayabileceğinden vatandaşlarımıza en az bir saat öncesinden bankaya gelmelerini öneriyoruz.

Hafta sonu Denizbank şubeleri kapalı olacağından hafta sonuna aksayan işlemlerinizi ATM’lerden ve online bankacılık üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. İnternet üzerinden işlemleriniz için akıllı telefonunuza Denizbank mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız üzerinden de banka hesabınıza erişmeniz mümkün olacaktır. Para çekme veya para yatırma işlemleri için de şubeye gitmenize gerek yoktur. En yakın Denizbank ATM’sine banka kartınızla uğramanız yetecektir. “Şubeden vazgeçemem” diyenler için şube saatlerini tekrarlayacak olursak;

Hafta içi 09:00- 12:30, 13:30- 17:00 saatlerinde bankaya uğrayabilirsiniz.

Hafta sonu Denizbank Şubeleri kapalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı