BANKALAR

CEPTETEB Ek Hesap Başvurusu

CEPTETEB Ek Hesap Başvurusu

Masrafsız bankacılık akımına katılanlardan bir tanesi de Türk Ekonomi Bankası oldu. Aslında masrafsız olması müşteriyi teşvik amacı ile doğru orantılı. Yani müşteri masrafsız olan bu ürünlere yönelerek çağrı merkezi ve şubelerdeki yoğunluğu azaltıyor. Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB platformu da ücretsiz ürünleri sayesinde oldukça ilgi gördü. Masrafsız kredi kartı ve hesapları sayesinde hedeflediği müşteri sayısının çok üstüne çıktı. Müşteriler bu ürünlere başvurularını hiçbir fiziki şubeye gitmeden internet ortamından ya da CEPTETEB destek hattından gerçekleştiriyor. CEPTETEB ek hesap başvurusuna da aynı kanallardan ulaşılabiliyor. Ancak ek hesap için müşterinin hazırda bir CEPTETEB vadesiz Türk Lirası hesabı olmak durumunda.

CEPTETEB Dijital Platform

CEPTETEB dijital platform bu bankaya ait tüm ürünlerin görülebildiği ve yönlendirilebildiği bir ortam. Müşteriler bu platformu cep telefonlarına indirerek ya da tarayıcıdan giriş yaparak kullanabiliyor. Ek hesap başvurularını da yine bu ortamdan sağlayabiliyor. Müşteri eğer bir CEPTETEB hesap sahibi değil ise ve mevcut müşteri ise bu ortamdan kendisine CEPTETEB vadesiz hesap açabiliyor. Açtığı bu vadesiz hesaba da yine bu ortam üzerinden ek hesap tanımlayabiliyor.

Diğer Ek Hesaplar İle Aynı

CEPTETEB ek hesap diğer vadesiz hesaplara tanımlanan ek hesap ile aynı ürün. Yalnızca fiziki şubeye değil, dijital şubeye ait bir hesaba bağlandığı için CEPTETEB ek hesap olarak adlandırılıyor. Müşteriler bu ürüne CEPTETEB destek merkezinden de başvuru yapabiliyor. Belli bir değerlendirme süreci sonrası hesaba tanımlanan bu ek hesap kullanılabiliyor. Bu ek hesapların limitleri genellikle 250 TL ile 5000 TL arasında olmaktadır. Özel ve yıldız müşteriler için bu limit daha da artabilmekte. Yine her kredili üründe olduğu gibi CEPTETEB ek hesapta da KKB notu ve müşteri limiti çok önemlidir.

Ödeme Günü Değişmiyor

Müşteriler TEB ek hesaplarının ödemelerini kullandıkları ayı takip eden ayın ilk iş günü gerçekleştiriyor. CEPTETEB ek hesapta da bu ödeme günü değişiklik göstermiyor. Müşteri ek hesap kullanımını hangi ay yaptı ise o ayı takip eden ayın ilk iş günü ödeme yapıyor. Yani kredi kartları gibi 15 gün süreci bu ürünlerde geçerli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı