BANKALAR

CepBank ile Para Gönderme

CepBank ile Para Gönderme

CepBank çok gelişmiş bi sistemdir. CepBank ile para göndermek istediğiniz kişi Garanti müsterisi olsun veya olmasın cep telefonunuzdan yollayacağınız bi kısa mesaj ile istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişi ise gönderdiğiniz parayı hergangi bir Garanti Paramatiğinden çekebilir. Bu sayede hem işlemleriniz hızlanır hem de daha hızlı iş ilişkileriniz güçlenir.

Teknoloji Devrinde böyle hızlı gelişmelere ayak uydurmanız hem zamanınızı iyi değerlendirme hem de hızlı para gönderme konusunda faydanıza olucaktır. Sadece bi mesaj kadar uzağınızda artık. Garanti Bankasının bu kolaylığı bir çok insanın işlerini hızlandırıcaktır.

Hızlı ticaret akışı ve piyasadaki bu serilik sayesinde birçok iş kolaylığı sağlanabilir. Bankacılığın bu dev hizmeti sizlerin işlerini çok kolaylaştıracaktır. Her geçen gün daha güçlü bi yenilik olurken böyle pratik yolları kullanmak çok faydalı olucaktır. Sistemsel serilik sayesin de birçok iş ilişkileri kurulabilir. Kurduğunuz bu ilşkileri sadece bi mesaj göndererek işlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Para göndermenin bu kadar kolaylaştığı sistemi kullanmak sizin de hakkınız bunu değerlendirin ve fırsatlara dönüştürün. Fırsatlarınız da hayatınızı kolaylaştırsın. İhtiyaçlarınız doğrultusunda para gönderme ihtiyaçlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Para göndermek için bankalara gidip o kadar sıra beklemektense sadece bi mesaj ile para gönderebilirsiniz. Para göndermenin bu kadar kolay olucağını kim bilebilirdi ki bu fırsatlar için siz değerli müşterilerimiz için ve bu fırsatları çoğaltmak için hergün daha çok yenilikçi düşüncemizle çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz.

Garanti Bankası yenilikçi düşünceyi esas alarak “CepBank” projesini gerçekleştirdi. CepBank para göndermenin en cazip yolu olduğunu belitmektedir. Cep Telefonlarımızın bu kadar hızlı geliştiği bi sistemde bizde CepBank ile uyum sağladık. Sistemin bu kadar kolay olması sizler için büyük avantaj sağlarken bizlerinde sizlerin bu avantaj dan memnun olmanız bizler için çok önemlidir.

CepBank uygulaması ile bankaya gitmeden telefonunuzdan bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. CepBank uygulamasının güvenliği konusunda endişeniz olmasın tecrübeli yazılımcılarımız ile güvendesizin. CepBank ile seri bi şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Gün geçtikçe daha da gelişerek günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak yeni projelerlerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Projelerimiz sizlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla profesıonal ekibimiz tarafında oluşturulan özel projelerdir.. CepBank ta Garanti Bankası’nın uygulaması olarak çok beğenilmektedir.

 

CepBank uygulaması ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek pratik ve seri bi uygulamadır. Uygulama işlerinizi çok kolaylaştırmasının yanında zamanınızın da kıymetli olduğunu size hissettirir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. CepBank ile Para Gönderme BANKALAR Edirne merkezden ben Dinc Karadere. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler 10-01-2017 22:28:10 harika ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı