KRİPTO PARA

Bytecoin Nasıl Temin Edilir?

Bytecoin Nasıl Temin Edilir?

Bitcoin kripto parada olan muazzam çıkış sebebi ile kripto para piyasasında oldukça hareketli zamanlar geçiriliyor. Son zamanlarda sayısız kripto para birimi piyasada işle görmeye başladı. Bu paraların hepsi elbette ki yüksek değerlere ulaşmayacaktır.

Ama bazılarının piyasa hacimlerine ve uzman görüşlerine bakıldığında bayağı bir değer kazanacağı görülüyor. Belli bir piyasa hacmi ile yüksek çıkış beklenen kripto para birimlerinden olan bytecoin kripto para birimini ele alalım.

Byetcoin Nedir?

4 Temmuz 2012 tarihi itibari ile piyasada işlem görmeye başlayan bir kripto para birimi. Eşsiz bir algoritma olarak tabir edilen cryptoNight’ i kullanıyor. Block time’ ı yaklaşık olarak iki dakika sürüyor. Gerçek anonim özelliği bulunuyor ve veri koruması mevcut. Blockhain analizine dayanıklı konumda.

Nasıl Elde Ediliyor?

Bytecoin sahibi olmak isteyenler kripto para borsaları aracılığı ile alınabileceği gibi mining yani madencilik ile üretimi de yapılabilmektedir.

Bytecoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Sahip olunan bilgisayar ne kadar donanımı iyi ise o kadar daha iyi madencilik yapılır. Özellik ile bilgisayarın işlem gücünün yüksek oması gerekir. Madencilik yapılacak ise yazılım olarak, windows, MAC, ubuntu ve fedora işletim sistemleri kullanılabilir. Bu yazılımlardan biri seçilerek bilgisayara indirilir ve gerekli kurulum yapılır.

Daha sonra yazılım açılır ve üretilmek istenen bytecoin seçilir. Bu seçimden sonra yazılım bytecoin üretmeye başlar ve sistem açık olduğu sürece üretmeye devam eder. Bilgisayarın işletim sisteminin özelliğine göre bytecoin üretim hızı artar.

Bytecoin Piyasa Hacmi

Bitcoin kripto para biriminde son günlerde yaşanan düşüş ile beraber alt coin’ lere gözler çevrilmiş durumda. Bytecoin kripto para piyasasında yüksek hacimle işlem görmekte ve sıralama olarak yedinci sıralara ulaşmış bir kripto para birimi. Değer artışı olarak da alıcılarını sevindirecek düzeyde değer artışı oluşmuş durumda.

Uzman görüşlerine bakıldığında belli başlı kripto para birimleri favori olarak gösterilmekte. Bu değer artışı olacak olarak gösterilen kripto para birimleri içerisinde bytecoin kripto para birimi de gösteriliyor. Gösterdiği değer artışı ve piyasa hacmi de bunu kanıtlar nitelikte görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı