Astropay İle Para Nasıl Gönderilir?

yorumsuz
492 views

Astropay İle Para Nasıl Gönderilir?

Gelişen teknoloji ve bankacılık işlemleri ile beraber artık insanlar evlerinden çıkmadan veya hareket etmeden internet üzerinden beğendikleri hemen her şeyi alabilecek duruma gelmişlerdir. Özellikle bazı işlemlerde gizlilik olmasından yana olan insanlar genelde Astropay kart satın alamaya ve bunu kullanmaya yönelmişlerdir.

Astropay Nedir?

Astropay sözlük anlamı olarak sanal ödeme yöntemi diye bilinir. İnternet üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin kullandığı sanal cüzdan da denir. Astropay kart dünya üzerindeki sitelerde geçerliliği olan maksimum 3-4 dakikaya işlemleri gerçekleştirebileceğiniz almış olduğunuz ürünün sanal ortamda ön ödemesini yapabileceğiniz 16 haneli koddur. Astropay kartın kredi kartlarında olduğu gibi güvenlik kodu bulunmaktadır.

Aynı zamanda bir astropay kartın son kullana tarihi de bulunmaktadır. Satın alınmış olan astropay kartın son kullanma tarihi alınmış olan tarihin 1 yıl sonrasıdır. Astropay kartın alım şartlarından biri en alt limit ve en üst limit gibi özelliklerinin bulunmasıdır. Kişi bunlara göre aralarından seçim yapıp kararını verir.

Para Nasıl Gönderilir?

Öncelikli olarak güvenilir bir siteden astropay kart satın alınması gereklidir. Astropay kart satışı yapan herhangi bir siteye girip almak istenilen kart seçildikten sonra birden fazla olan ödeme yöntemlerinden birini seçip karta sahip olunur. Bu işlem yapılıp Astropay karta sahip olunduktan sonra yapacağınız alışveriş işlemleri daha basit hale gelmektedir. Tabi ödeme de.

Bu aşamadan sonra satın alınmak istenilen şey her ne ise onun satıldığı siteye giriş yapılarak ürün seçilir. Ardından ödeme türü bölümüne gelinerek ödeme yöntemleri arasından Astropay ile ödeme yöntemi seçilir. Bu işlemin ardından açılan Astropay kartınız ile ilgili bili isteyen sayfaya Astropay kartınızın 16 haneli numarasını daha sonra güvenlik kodunu ve ardından son kullanma tarihini girerek onaylamanız yeterli olacaktır. Son aşamada telefonunuza ya da e-posta adresinize gelen iletiyi onaylamanız gerekir.

Bu aşamanın ardından Astropay ile para gönderme işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Bu kart sayesinde internet üzerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceğiniz gibi hiçbir şekilde güvenlik sorunu ve endişesi de yaşamayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2017