Akbank Direkt Kredi Başvurusu

yorumsuz
647 okunma

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Günümüzde şubeye gitmeden acil ihtiyaç anında çekilebilen banka kredileri çok rağbet görmektedir. Akbank da bu hizmeti sağlayan bankalardan birisidir. Akbank Direk Kredi başvurusu da internet üzerinden yapılmakta ve çok pratik aşamalardan oluşmaktadır.

Akbank Direkt Kredi, Akbank müşterisi olmayan bireyler için de kullanıma uygundur. Cep telefonuna en kısa sürede gelecek olan yanıt ile kredinin detayları netleşecektir. Gerekli koşulları sağlayan ve kredi almaya uygun bir kredi notu bulunan herkes, acil nakit ihtiyacını saniyeler içerisinde Akbank Direkt Kredi ile karşılayabilmektedir. %1,34 faiz oranı ile birlikte kişinin ödeme planı ve her ay ödeyeceği kredi taksitleri de hesaplanarak, bilgilendirme sağlanır. 15.000 TL’ye kadar çekilebilen bu kredi için pazar günü ve mesai saatleri dışında dahi talep oluşturmak mümkün.

Günün her saati yapılabilecek bu işlem için, Akbank Direkt İnternet‘e ya da Akbank Direkt Mobil‘e giriş yapılması gerekiyor. Bu iki platformdan herhangi birisine giriş yaptıktan sonra form doldurulmaktadır. Kredi başvurusunun yanında, ne kadar kredi çekilebileceği ve kredi hesaplaması yapmak da mümkün. Yine internet ya da mobil şubeden yapılabilecek işlemlerden oluşmaktadır.

Akbank Direkt Kredi başvurusu için Akbank Telefon Şubesi de aranabilir. Belge ve imza gerekmeden kredi çekebilmek için sağlanan bu fırsat hakkında daha detaylı bilgi almak ve Akbank çalışanı ile birlikte kredi hesaplaması gerçekleştirmek için de uygulamadan gerekli bölümlere giriş yapılması sonucunda, müşteri hizmetleri en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Ayrıca kredi ile ilgili merak edilen tüm sorular da Akbank müşteri hizmetleri çalışanlarına sorulabilir. Onaylandığı takdirde kredi miktarı anında kişinin hesabına aktarılmaktadır.

Akbank Direkt Mobil’i indirenler, kredi notunu da buradan kolayca öğrenerek, talep ettikleri kredi için tüm detaylara ulaşabiliyorlar. Uygulama, kişinin diğer bankalarda varsa mevcut kredilerini, ödeme düzenliliğini ve kredi kartlarını incelemeye alıyor. Ödeme konusunda da oluşturulan vade ve taksit seçeneklerine göre müşteriye detaylı bir şekilde bilgi veriliyor.

Akbank Direk Kredi başvurusu için gerekenler sadece internet ve internetin kullanılabileceği bir cihaz. Gerekli işlemler sırasıyla gerçekleştirildiği takdirde, Akbank kredi başvurusu kolayca tamamlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın