BANKALAR

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir?

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir?
Yapı Kredi taksitli nakit avans fırsatı ile acil nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebiliyorsunuz. Çok düşük faiz oranları ve cazip seçeneklerle tüm World kart sahipleri bu fırsatttan faydalanabilmektedir.

Yapı Kredi taksitli nakit avans fırsatı bankanın World kartına sahip olan müşterilerine özel bir kampanyadır. Bu yazımızda yapı kredi taksitli nakit avans nedir diye merak edenler için detaylı bilgiler veriyor olacağız. Worldcard sahibi herkes bu kampanyadan koşulsuz faydalabilmektedir. Hiçbir ek komisyon, teminat ve kefil istenmektedir.

Acil nakit ihtiyaçlarınızda masrafsız ve çok düşük faiz oranları ile bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Yapı Kredi taksitli nakit avans 5 ile 12 ay vadelerle sunulmaktadır. Bu fırsattan faydalanabilmek için kartınızın limiti yeterli olmalıdır. Çekebileceğiniz tutar en fazla kart limitiniz ile sınırlı olacaktır. Faiz oranları sürekli değişmekte ve güncellenmektedir. Sayfamızdan güncel tüm değişiklikleri öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi taksitli nakit avans seçeneği ile mevcut ödeme tablonuz sizlere iletiliyor olacaktır.

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avansa Nasıl Başvuru Yapılır?
Yapı kredi taksitli nakit avans kullanmak isteyenler pek çok farklı seçenek ile başvuru yapabilmektedir. Taksitli nakit avans için herhangi bir Yapı Kredi şubesine, Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil şubeden, Yapı Kredi ATM’lerinde ve 444 0 444 nolu Yapı Kredi telefon bankacılığından başvuru yapabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Güncel Faiz Oranları
Taksitli nakit avans işlemleri için ek bir komisyon veya masraf talep edilmemektedir. 6 ay vadeli aylık yüzde 1,84 faiz oranı ile nakit avans çekebiliyorsunuz. Bu seçenekte aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,21 olacaktır.

Yıllık maliyet oranınız ise toplamda yüzde 26,50 olmaktadır. 9 ay vade seçeneğinde de oranlar aynıdır. 12 ay vade ile taksitli nakit avans kullanmak isteyenler aylık yüzde 1,80 faiz oranı fırsatından yararlanabilmektedir. Bu seçenekte toplam aylık maliyet oranı yüzde 2,16 olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 25,92 olarak hesaplanmaktadır.

Bu oranlar genel faiz oranlarına göre değişmektedir. Sitemizi takip ederek en güncel faiz oranlarını doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kırıkkale merkezden ben Kemal Kılıç. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 15-01-2017 19:35:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı