KRİPTO PARA

Vechain Cüzdan Nedir?

Vechain Nedir?

İlk olarak konuya Vechain hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse, Ağustos 2017’de Vechain coin dünyasına ilk adımını atmıştır. VeChain coini günümüzde bir vakıf coini olarak adlandırılıyor. Vechain’in merkezi ise, Singapur’dur. Asıl amacı da kurum ya da şirketlere her türlü bilgi, ürün ve destek maksadı ile oluşturuluyor. En fazla 867 milyon tane üretimi yapılacak olan VeChain’den günümüzde piyasada yaklaşık olarak 277 milyon adet yer alıyor.

VeChain, blockchain altyapısı ile birlikte hizmet verdiği sektörler genel olarak alkollü içecekler, araç sektörü, çeşitli tüketim malzemeleri, perakende ve toptan ürünler, lojistik ve destekleme sektörüne yönelik hizmetleri bulunuyor. Bu sektörlerde hizmet verirken temel amacı, üretilen ürünlerin başka yerde bir benzerinin bulunmadığının, aslının kopyasının bulunmadığı ve gerçekçiliği üzerine uğraşlar gösteriliyor.

Nasıl Satın Alınır?

İlk önce bir Paribu sayfası açmalı ve daha sonra bu hesabı onaylayarak ilk aşamayı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra da artık dijital para alım satımı hakkında çalışmalara başlayabiliyorsunuz. Daha sonra hesabınıza para yatırabilirsiniz. Şimdi de Bitcoin satın almak için, Kolay Alış-Satış butonuna tıklayıp, açılan pencerede satın almak istediğiniz tutarı TL türünden yazın.

Vechain Madenciliği

VeChain, yatırımcılarına ve kullanıcılarına ekonomik olarak, şeffaf, işbirliği temelli ve güvenilir, paylaşım yapılmış bir iş paltformu meydana getirmeyi vaat eder. Özellikle de son iki senenin gelişimi esnasında, VeChain Madenciliği; teknolojinin giderek güncellenmesini stratejinin vaktinde düzenli olarak ayarlanmasını ve müşterilerinin devamlı olarak hacimsel bir şekilde artış göstermesini deneyimleri ile kanıtlamıştır. Farklı endüstrilerdeki blok zincir uygulamalarında çok fazla sayıda ticari deneyim vakaları biriktirerek, bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Genel olarak blok gövdeli topluluk, yüksek dereceli bir özerklik ya da tek bir yerden yönetimi temel gaye odağı olarak belirlemekte ve topluluk şeklinde yatırımcılarının fikirlerini farklı farklı şekillerde tek bir yapıda eritmeyi ve çoğunlukla da mühim konular üzerinde “oylama” gerçekleştirerek karar almalarını sağlıyor. Aynı zamanda da, bahsi yapılan bu tür müzakereler, katılımcıların öne sürdüğü görüş çeşitliliği sebebinden dolayı etkisiz hale gelmiş ya da bir sonuca varılamamıştır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı