KRİPTO PARA

Tron Ağını Kim Kontrol Eder?

Tron Ağını Kim Kontrol Eder?

Tron blog zincir teknolojisi ne bağlı olarak çalışan, açık sistemlere bağlı kalmayan ve dünyanın her noktasından insanların giriş yapabileceği bir eğlence platformudur. Tron sosyal ağları tek bir platform üzerinde birleştirmeye çalışmaktadır.

Kullandığımız sosyal medya hesapları, oyun platformları, canlı casino gibi platformları birleştirme amaçlı kontrol etmektedir. Tron protokolleri sayesinde serbestçe ticari işlerde kullanılabilmektedir. Ticaret için uygun bir yapıya sahiptir. Google play store ve app store de kullanıcıların uygulamalar için ödemesi gereken ücretleri çok daha ucuz fiyatlarda sunmaktadır.

Tron’un Misyonu Nedir?

Tron TRX’i evrensel para birimi yapma amacındadır. Böylelikle herkes tarafından kullanılıp işlem görmüş olacaktır. İleride hedef olarak 1 trilyon dolara ulaşması hedeflenen bu işten bir miktar satın almak ona değer katacaktır. Tron şuan ki konumuna %750 yükselme yaparak ulaştı.

Tron’un yatırımcıları arasında birçok sanal oyun kurucuları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları günlük yattan sosyal medya kullanıcılarının genel olarak kullandıkları uygulamalardır.Bu oyunlar genel olarak savaş ve strateji oyunlarının içerisinde yer almaktadır.

Tron’un arkasındaki para gücü büyük iş adamları sayesinde sağlanmaktadır. Bu yüzden de güvence ortamı oluşturmuştur.

Tron gelecek dönemlerde Çinin büyük ticaret kaynağı olan alibaba ile anlaşma yapacaklarını ileri sürmüştür. Tron’a göre oyuncular ve dijital eğlence içinde bulunan kullanıcıların bu parayı kullanacaklarını ileri sürmüştür.

Tron kendi haricinde başka platformdaki para birimlerini de etkilemektedir. Bu yüzden 5. ayını tamamlayan Tron büyük rağbet görmektedir. Uzmanların yorumlarına göre bu kadar çok talep görmesinin nedeni bitcoin’in değer kazanması ve değer kazanan bu durumun aynı şekilde Tron içinde geçerli olacağını düşünmeleridir.

Bazı Kurucular

Tang Binsen,Chaoyung Wang ,Yin Mingshan kurucularından sadece birkaçıdır.

Tron’un para birimi Tronx.

Tron bir çok yatırımcının yorumlarına göre beğeni görmektedir. Yatırımcılar tronx in veri alışverişi şeklinde paylaşılmasının onu daha da iyi bir yatırım platformu yaptığı tezini savunmaktadır. Ayrıca tron akıllı sözleşme protokolü ve çapraz platformu işlemlerini kolay olarak yapmanızı sağlamaktadır.

Kolay olarak yapılan bu işlemler tron’u bir gözde haline getirmiştir. Bu yüzdendir ki şuan ki konumuna bakıldığında ilk konumuna göre kendini her hafta %200 katlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı