BANKALAR

Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar
Taksitli nakit avans fırsatı bankaların kredi kartları ile sağlanmaktadır. Kredi kartı olan hemen hemen tüm bankalar bu olanağı müşterilerine sunmaktadır. Bizde bu yazımızda taksitli nakit avans veren bankalar için kısa bir araştırma gerçekleştirdik.

Müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarına kesin çözümler taksitli nakit avans ile mümkün olmaktadır. Kredi kartınızın limiti ile sınırlı olmak üzere 12 aya kadar vadelerde kullanabiliyorsunuz.

Hangi Bankalar Taksitli Nakit Avans Vermektedir?
Yazımızın başında da belirtmiştik. Kredi kartı olan tüm bankalar taksitli nakit avans vermektedir. Akbank, Yapı Kredi, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası ve Halk Bank’ta taksitli nakit avans fırsatı bulunmaktadır.

Taksitli nakit avans bir ihtiyaç kredi türüdür. Normal ihtiyaç kredilerinden farkı herhangi bir masraf almaması ve acil nakit çözümü sunmasıdır. Ani bir planınız çıktı ve nakite ihtiyacınız var. İhtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde şubeye gitmeniz, başvurmanız, onay süreci ve paranın hesabınıza geçmesi uzun sürecektir. Ayrıca, ihtiyaç kredisi için başvuru işlemleri hafta içi günlerinde yapılabilmektedir.

Nakit avansın bu noktada farkı ve avantajı ortaya çıkmaktadır. Şubeye gitmeden ister telefon bankacılığından, ister internet şubesinden, isterseniz de mobil şube üzerinden kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. Yapılan başvuruların onay süresi oldukça kısadır. Dakikalar içinde talep ettiğiniz tutar hesabınıza geçmiş olacaktır. Bu sayede sizde planlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabiliyor olacaksınız.

Geri ödeme aylık olarak masrafsız olacaktır. Ayrıca, taksitli nakit avans için hafta sonları ve resmi tatil günleride başvuru yapabiliyorsunuz. Buda önemli bir avantaj olarak müşterilere sunulmaktadır. Taksitli nakit avans vadeleri genellikle 5 ile 12 ay vadelerde sunulmaktadır. Bunun dışında uygulanan faiz oranları değişebilmektedir.

Merkez bankası ve genel piyasa faiz oranlarına göre taksitli nakit avans oranları değişebilmektedir. Güncel oranlar pek çok bankada aylık 1,82 oranındadır. Daha net bilgiler için sahip olduğunuz kredi kartına ait bankalardan bilgi alabilirsiniz. Taksitli nakit avans sizi asla yolda bırakmaz. En acil durumda bile size yetişir ve nakit ihtiyacınızı giderir. Bu sayede sizde parasız kalmaz ve başkalarına muhtaç olmazsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı