KRİPTO PARA

Raiblocks Arkasındaki Gizli Güçler

Raiblocks Arkasındaki Gizli Güçler

En çok yükselişte olan sanal para birimlerinden biri olan RaiBlocks’un, bu farklılıkları nereden aldığı ve bu kadar yatırımı nereden ve nasıl aldığı konuları oldukça merak uyandırıcıdır.

Raiblocks Nedir?

XRB olarak simgelenen Raiblocks, ölçeklenebilirlik, üstün performans ve yüksek verimlilik sağlamayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Düşük enerjili ayak izi ve gelişmiş blok zincirleri teknolojisi ile anlık işlemlerin yapılabilmesini sağlayan ve güvenilir bir ağ tarafından desteklenen Raiblocks, yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilerek yatırım kabul etmektedir.

Blok kafes adı verilen bir sistem ile, her bir Raiblocks hesabının kendine özgü blok zinciri mevcuttur. Raiblocks sistem platformunun yaklaşık olarak 1.7 gigabaytlık defteri vardır.

Raiblocks Ağı

Raiblocks, oy kullanılacak sahalar için oy kullanma yetkilerinin verilmesi ile uzlaşmaya eriştiği yeni blok-kafes mimarisini kullanmakta olan düşük gecikmeli bir kriptokrasidir.

Peer-to-peer işlemi için RaiBlockları ideal hale getiren ölçeklenebilirliğin yanı sıra, sınırsız anlık işlemlerde sunulmaktadır. Ağ, en az kaynak gerektiren, hiç bir zaman yüksek güç gerektirmeyen madencilik donanımlarını gerektirmemektedir ve yüksek işlem çıktısını işleyebilmektedir.

Her hesap, kendi etkinlik geçmişi ile hesap bakiye biçimindeki bir olay zincirine sahip olmaktadır. Sadece bir hesap sahibi, kendine ait olan hesap zincirini değiştirebilir.

Raiblocks Avantajları Nelerdir?

Raiblocks protokolü oldukça hızlı olduğu için, tüm Raiblocks işlemleri tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Tek bir işlemin bir tek UDP paketine uyduğu ve işlemlerin bağımsız olarak işlendiği görülmektedir.

Bunun yanı sıra, işe hazır olunduğuna dair çift taraflı kanıt oluştuğunda, işlemlerin anında yapılması ve işlemin gönderildikten sonra, Spam önleme modülü olan Proof’un ön cebe atıldığı görülmektedir.

Bunun dışında, işlemlerin anlık olarak onaylanması ve tamamlanması, tüm bireysel hesaplara özel blok zincirleri, işlem ayrıntılarını doğrulamakla sorumlu hesap sahipleri gibi avantajları olduğunu da belirtmek gerekir.

Raiblocks Nereden Alınır?

Raiblocks satın almak isteyen ya da yatırım yapmak isteyen kullanıcıların tercih ettikleri en büyük borsa mercatox borsasıdır. Mercatox’un resmi sitesine üye olunarak, BTC, LTC, ETH gibi para birimlerinden herhangi birini satın alarak Raiblocks ile takaslamak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı