BANKALAR

QNB Finansbank Saat Kaçta Açılıyor?

QNB Finansbank Saat Kaçta Açılıyor?

QNB Finansbank çalışma saatleri 9:00 – 17:00 şeklinde olmakla beraber Finansbank diğer bankaların aksine öğle yemeği arası vermemektedir. Ancak bazı şubeler yalnızca pazartesi günleri öğle arası vermeyip diğer günlerde öğle arasına ayrılmaktadırlar bu sebepten bazı şubelere pazartesi günleri dışında öğle aralarında kapalı olarak rastlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Numarası Ve Müşteri Hizmetleri

2011 yılında ‘’500 den fazla koltuklu çağrı merkezleri ‘’ kategorisinde Call Center Awards tarafından verilen ‘’ En İyi Çağrı Merkezi’’ ödülünü Finansbank telefon bankacılığı kazanmıştır. Finansbank telefon bankacılığının şimdilerde ise 0850 222 0 900 numarası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Finansbank yeni numaraya geçmesi ile birlikte üst düzey, ileri teknolojide sesli yanıt sistemi ile müşterilerini karşılamaktadır. Müşterilerin telefon bankacılığını arayarak birçok işlemini bir telefon ile halletmesi mümkün.

Müşteriyi tanıyarak müşteriye özel menüler sunması geliştirilmiş yeni sesli yanıt sisteminin en gözde özelliğinden birisidir. Öyle ki müşteri temsilcisine dahi bağlanmaya gerek kalmadan yalnızca sesli yanıt sistemi ile yine pek çok işlemi sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirmek mümkün. Anında kredi kullanımı, vergi ödeme, otomatik fatura talimatı vermek ve kart başvurusunda bulunmak gibi birçok ihtiyacınızı da yalnızca telefon bankacılığını arayarak halledebilirsiniz.

Finansbank Hizmetleri Kobi ve Esnaflara Özel Müşteri Hizmetleri

Finansbank telefon bankacılığı kadrosu oldukça geniş ve gelişmiş olmasının da sağladığı avantaj ile Finansbank müşterilerine 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

Ayrıca Finansbank son dönemde kobi ve esnaf müşterilerine hizmet vermek adına yalnızca onlara özel bir telefon bankacılığı numarası ile de müşterilerini şaşırtmayı başardı. ‘’0850 222 1 900’’ numaralı Finansbank telefon bankacılığı numarası yalnızca kobi ve esnaf müşterileri için hizmet vermekte olduğu telefon bankacılığı numarasıdır. Finansbank’ın kobi ve esnaf müşterileri bu numarayı tuşlayarak işlemlerini güvenilir ve hızlı şekilde halledebilmekteler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı