KREDİ KARTI

Privia Kredi Kartı

Privia Kredi Kartı

Privia Kredi Kartı İş Bankası’nın kendi özel müşterileri için çıkarmış olduğu özel bir karttır. Privia Kart birçok anlamda, İş Bankası’nın seçkin müşterilerine özel, farklı ve ayrıcalıklı oluklarını hissettirdiği için müşteri memnuniyet oranı da artmıştır.

Privia Kredi Kartı yurtiçi ve yurtdışında yapılan harcamalar için kullanılabildiği gibi yapılan tüm alışverişlerden Maxipuan kazanma fırsatını da sunmaktadır. Kazanılan bu Maxipuanlar ile kart sahipleri uçak bileti alabilmekte veya seyahat harcamaları için de kullanabilmektedir. Ayrıca PRİVİA Kart çeşitli assistans hizmetleri ve concierge hizmetlerini de özel müşterilerine sunmaktadır.

İş Bankası’nın sunmuş olduğu bu Privia Kredi Kartı ile kazanılan 1 Maxipuanın karşılığı ise 1 TL değerindedir.

Privia Kredi Kartı’nın Sağladığı Avantajlar

-Privia Kredi Kartınızdan kazandığınız puanlar ile çok avantajlı seyahat hizmetleri ve uçak bileti alabilir, yurtiçi uçak biletlerinde 3 kat, yurtdışı uçak bileti alımında ise 5 kat daha değerli olarak yararlanabilirsiniz.

-Havaalanlarından, dilerseniz VIP servisleri kullanarak veya araç kiralamak istediğinizde yine Privia Kredi Kartınızla tüm ödemelerinizi gerçekleştirmekte mümkün.

-Acil nakit ihtiyacınız olduğunda herhangi bir başvuru da yapmanıza gerek kalmadan, bankamatiklerden, şubelerden, İnternet bankacılığını kullanarak veya müşteri hizmetlerinden 12 aya varan taksit imkânlarından anında yararlanabilirsiniz.

– Size özel sağladığı promosyon kampanyaları ile sinema bileti alırken de Privia Kartınızı kullanmanız mümkün.

-Türkiye’de ilk defa İş Bankası’nın çıkardığı müze kart uygulaması ile tüm müzeleri 1 ay boyunca Privia Kartınızla ücretsiz gezme imkânına da sahipsiniz.

-Yaptığınız birçok alışverişlerde size özel taksit imkânlarından da Privia Kartınızla faydalanabilirsiniz.

-Privia Kredi Kartını sunduğu diğer bir hizmet ise, araba kullanamayacağınız durumlarda 2 saat öncesinden rezervasyon yaptırdığınız takdirde, İstanbul’da hizmet veren “Motovole” hizmetlerinden %20 daha ucuz yararlanmanızda mümkün.

-Ankara Esenboğa Havaalanı’nda bıraktığınız araçlarınız 7 günü aşmayacak ve 3 saat ve üzerindeki otopark kullanımlarınızda %50’ye varan indirimlerden ve aldığınız vale hizmetlerinden ise sadece 15 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

-Tüm bu hizmetlerle birlikte Privia Kredi Kartınız kaybolma ve çalınmaya karşıda sigortalıdır. Bu özel kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda uğrayabileceğiniz zaralar da İş Bankası tarafından teminat altına alınmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı