BANKALAR

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Her ihtiyacınıza uygun ihtiyaç kredilerinizi Günde 10 TL”den başlayan taksitlerle”OdeaBak”tan alabilirsiniz. İhtiyacınız olan herşeye artık ulaşmak çok kolay tek yapmanız gereken “NAKIT” boşluk “TCKN” yazıp 8444 atmanız veya “Odeabank” İnternet şubesini ziyaret etmeniz yeterli olucaktır.

Hem kendi ihtiyaçlarınız hem de ailenizin ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğimizi de belirtiyoruz. Birçok yenilikçi ihtiyaç kredilerimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak hizmetinize sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmet profesional ekibimiz tarafından düzenlenip sizin ihtiyaçlarınız için yapılmaktadır.

1.Nakit Hazır Kredisi
İhtiyacınız olan nakiti minimum faiz oranıyla hizmetinize sunuyoruz.”Nakit Hazır Kredisi” ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz pratik geri ödeme ile sizin rahatça ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de geri ödeme konusunda size yardımcı olabilecek uygun kredidr.

2. Bireysel Finansman Kredisi

İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin hemen OdeaBank İhtiyaç Kredi seçeneklerinden size uygun olan krediyi ihtiyacınıza göre seçerek alın. Bireysel Finansman Kredisi Teminat gösterebileceğiniz herhangi gayrimenkul, konut, işyeri yada imarlı arsa olabilir. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

3.Odeabank PTT Kredisi

OdeaBank PTT Kredisi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla oluşturulmuştur. Günümüz de teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu gelişime ayak uydurmak ta bi hayli zorlaşıyor. Bu zorluğu beraber aşabilmek için ihtiyaçlarınıza uygun krediler Odeabank’tan alabilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranlarıyla her bütçeye uygun ödeme koşullarıyla tam sizin ihtiyaçlarınızın çözümüyüz.

4.Eğitim Kredisi

Eğitiminiz için büyük destek OdeaBank tan. Eğitiminiz için ihtiyacınız olan krediyi Odeabank’tan kolayca alabilirsiniz. Günümüz çağında eğitimin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Ve eğitimimiz için uzak şehirlere de gidebiliriz. Ama biz sizin işinizi kolaylaştırıp eğitiminize katkı sunmak için Eğitim Kredisini hazırladık. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin ihtiyaçlarınız sizlerin gereksinimleridir. Eğitiminizi daha kolaylaştırmak amacıyla oluşturduğumuz Eğitim Kredisi sizi daha iyi bi gelecek sağlamak için alabilirsiniz.

5.Ev Tadilat Kredisi

OdeaBank’tan büyük süpriz Ev Tadilat Kredisi ile evinizin bütün tadilat ihtiyaçlarına yetebilecek kredi veriyoruz. Uygun faiz oranlarıyla sizin için olanaklı bi kredi hazırladık. Bütün Ev Tadilat ihtiyaçlarınızı karşılayıp güzel evinizde oturmanız için OdeaBank şubelerine gelerek veya İnternet Şubemizden alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için uygulamaya koyduğumuz kredi çeşitliliğini değerlendirerek daha kaliteli bi yaşam yaşayabilirsiniz. Ev Tadilat Kredisini alarak ihtiyaçlarınızı karşılayıp kolayca ödeme imkanı OdeaBank’ta. OdeaBank kaliteli hizmeti ve deneyimli ve dürüst personelleriyle sizin hizmetinde çalışmaktan gurur duyuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı