KRİPTO PARA

NEM Satın Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Mart 2015’te piyasaya sürülmüş olan NEM merkeze sahip olmayan, blockchain ve kripto para alanıdır. 2015 Mart ayından bu yana oldukça büyük pazar payına sahip olan bir kripto paraya dönüşmüştür. NEM kesinlikle şeffaf ve takip edilmesi çok kolay bir kripto para birimidir.

Bitcoin gibi çok fazla detay içermez ve bu konuda bizlere sunduğu çok az detay vardır. Oldukça işlevsel bir kripto para birimidir. Esasen en iyi 10 kripto para birimi arasında yer alması işlevselliğinden kaynaklanmaktadır. NEM coin satın almak da olabildiğince kolaydır. Yapmanız gereken işlemler:

Cüzdan Seçmek

Eğer yatırım yapmak istediğiniz kripto para birimi NEM ise coinlerinizi güvende tutmak için ihtiyacınız olan tek şey bir NEM cüzdanıdır. Bunun dışında diğer bir seçenek de borsalardır. NEM coinlerinizi borsalarda da tutabilirsiniz ancak ticaret yapmayı planlamıyorsanız coinlerinizi borsalarda tutmanız çok da akıllıca olmayabilir.

Cüzdan açısından çok geniş imkanlara sahip olmadığımızdan hemen hemen her masaüstü sürümüne uygun olan NEM Nano cüzdanı indiriyoruz.

NEM Nano Cüzdan İndirmek İçin

NEM’in sitesinden download sayfasına girin ve masaüstünüze uygun olan sürümü seçip indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cüzdanı indirdikten sonra açın ve gördüğünüz arayüzden kaydola tıklayıp bilgilerinizi girin. Brain Wallet, Simple Wallet ve Private Key olmak üzere üç farklı cüzdan türünün var olduğunu göreceksiniz. Kendinize uygun cüzdan tipini seçin ancak başlangıç için Simple Wallet uygun seçenek olacaktır.

Cüzdanınıza isim verdikten sonra ağ seçmeniz gerekecek varsayılan seçeneği ana bilgisayar diye kaydedin. Sonrasında bir şifre girin. Tıklamanız gereken seçenek cüzdan oluştur, tıkladıktan sonra bir adet wlt dosyası kaydedilecek ve hesap güvenliği ile alakalı bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayın. Oturum açma sayfasına yönlendirildiğinizde giriş yapın.

NEM Coin Satın Alma

NEM Coin satın almak için birden fazla seçenek bulunmakta.

Fiat para karşılığında borsada satın almak: Bu satın alma işlemi Binance gibi büyük borsalarda mümkündür.

Bitcoin satın alıp NEM Coin ile takas etmek: Yine büyük borsalarda kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Şu anda en güvenilir seçenek Bitcoin ile takas yapmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı