BANKALAR

Kuveyt Türk Bankası EFT Ücreti Ne Kadar 2017

Kuveyt Türk Bankası EFT Ücreti Ne Kadar 2017

Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan farklı bir Banka hesabına para aktarmak yada diğer adı ile EFT yapmak istediğinizde bankalar buna dayalı olarak kendi politikaları çerçevesinde kesintiler yapmaktadır. Özellikle de son dönemde gelişen teknoloji sonrasında cep telefonları aracılığı ile transferler yapılabiliyor. Bankada bulunan mevduatınızı farklı Bankaya İsme EFT, İBAN’a EFT ya da Hesaba EFT seçeneklerinden biri ile göndermek mümkün. Bu durumda yeni yılda Kuveyt Türk Bankası EFT Ücreti Ne Kadar 2017:

Kuveyt Türk EFT İşlemleri:

  • Kuveyt Türk şubelerinden, mobil uygulamalardan ve ya web sitesinden bir başka Kuveyt Türk şubesindeki isme veya hesaba havale yapılabilir.
  • Kuveyt Türk İnternet Şube ve Mobil Şube aracılığı ile yapacağınız Havale ve EFT işlemleri için Kuveyt Türk herhangi bir masraf talep etmez.
  • Kuveyt Türk hesaplarınızdan farklı bir bankanın herhangi bir şubesindeki hesaba veya isme para aktarımında bulunabilirsiniz.

EFT işlemlerini en geç saat 16.55’e kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Şube ve Mobil Şube’den, başka bir bankadaki hesaba veya isme para transferi yapmak da mümkündür. Bu durumda EFT işlemlerini saat 17.20’ye kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Bankacılık:

Seçkin ürün ve hizmet kompozisyonunu bünyesinden barındıran ve çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde tüketici ile buluşturan Kuveyt Türk, ekonomiye katkı sağlamakla beraber bu sektörde ki öncü konumunu sürdürmektedir. Müşteri Memnuniyeti Politikası kapsamında, müşterilerinin şikayetlerini, hassasiyetle inceleyerek çok kısa sürede çözüm bulabilmek için tüm imkanlarınızı seferber ederek olumsuz durumları sonuçlandırıyorlar.

Kurulduğu günden bu zamana tüketici memnuniyetinin, çalışan hoşnutluğunun doğal bir sonucu olduğuna inanan Kuveyt Türk, insan kaynakları ilkelerini bu anlayış doğrultusunda şekillendiriyor. Mutlu, huzurlu ve çalışanların kendini değerli hissettiği bir çalışma ortamı, ihtiyaçlara yönelik kalıcı ve aktif çözümlerle müşterilerine ilgi ve alakayı ilke edinmiş olan insani değerler Kuveyt Türk’ün öncelikleri arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı