KREDİ NOTU

Kredi Notu Öğrenmek Kaç Lira

Kredi Notu Öğrenmek Kaç Lira

Ücretsiz kredi notu öğrenmek mümkün müdür diye merak edenler amaçlı bu makalemizi hazırladık. Kredi notu kredi almanızda veya kredi kartı almanızda üstelik GSM operatörlerinden mobil cihaz alımlarınızda dahi karşınıza çıkan bir puandır. Kredi notu Kredi Kayıt Bürosu aracılığıyla analiz edilip belirlenmektedir. Peki kredi notu öğrenmek kaç liradır ve ücretsiz olarak kredi notu öğrenilebilir mi?

Kredi notu findeks.com internet sitesine rahatlıkla online üyelik oluşturarak öğrenilmektedir. Kredi notunu öğrenmek 4,72 liradır. Hem kredi notu hemde risk analizi raporunu öğrenmek 7,00 TL dir. Kredi notu 0 ile 1900 aralarında bir puan çıkacaktır ve iyi, orta, çok iyi benzeri renklerle sizlere değerini belirtecektir.

Kredi Notu Ücreti
Kredi notunu öğrenmek için diğer bir yolda bankaların online bankacılık işlemleri menüsü içerisinde kredi notu öğrenme seçeneğidir. Yine aşağı yukarı benzer fiyatlarla kredi notunu öğrenebilirsiniz. Bu biçimde kredi notu öğrenmek ücretlidir.

Ücretsiz bir biçimde kredi notunuzu öğrenmek amaçlı banka da kredi çekme hemen banka görevlisinden öğrenebilirsiniz ve telefon bayisinden telefon alırken öğrenebilirsiniz zira telefon satışı yaparken telefoncu da kredi notunuzu sorgulayarak ve o esnada öğrenebilirsiniz kendisinden.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı