KREDİLER

Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar senetsiz, kefilsiz, gelir belgesi istemeden kredi çekmek isteyen kişiler için gelir kaynağı olmayan ve maaşı bulunmayan kişilere bir işte çalışmamasına rağmen gelir belgesi talep etmeden kredi veriyor.

Bazı kişilerin aylık gelir ortalaması kredi çekmeye uygun olsa da bankaların talepleri doğrultusunda gelir belgesini temin edemeyebilirler.

Örnek ile açıklanmak istenirse, seracılık, hayvancılık, tarım ve esnaflık gibi meslek sahibi olan bireylerin işçi ya da memur gibi olmadıklarından dolayı gelir belgesi talep edilmez. Bu sebeple bankalara hiçbir şekilde gelir belgesi sunmaları mümkün değildir.

Bu gibi durumlarda birçok banka belgesiz kredi veriyor. Bunlardan bazıları, Akbank, İş Bankası, TEB, Ziraat Bankası, Şekerbank, Finans Bank ve ING bankalarıdır.

Maaş Bodrosu Olmadan Kredi Şartları Nelerdir?

Kredi alabilmek için herhangi bir düzeyde geliriniz olmasa kredi notunuzun yüksek olması, herhangi bir gayrimenkul bilgisine ulaşılmadı takdirde kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse gelir belgesine sahip olmasanız bile bankalardan kredi alma olasılığınız oldukça yüksektir.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz, evrak olmadan kredi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin Halkbank, Finansbank ve Ziraat Bankasına internet üzerinden istedikleri her an gelir belgesine sahip olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar bazı belgeler talep ediyorlar. Bunlardan bazıları, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ya da TC kimlik numarası, Son 3 aya ait geçerli herhangi bir fatura, Esnaf için Vergi kimlik kartı, Çifti için çiftçilik belgesi, Krediyi ödeyebileceğine dair evrak gelir belgesiz kredi başvurusu esnasında istenilen belgelerden bazılarıdır.

İş Bankası Evraksız

Gelir belgesiz kredi başvurunuzu iş bankasından 7/24 başvurmak için herhangi bir iş bankası şubesine gitmeniz yeterlidir.

Akbank

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu için tüm Akbank şubelerine gidebilir, Sms, Atm cihazlarından ya da internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank Hemen Kredi

Gelir belgesiz kredi talebi için 55.000 TL’ye kadar cebimde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun yanında Denizbank 36 aya varan vade imkanı sağlıyor. SMS başvurusu için KREDİM yazıp, Tc numaranız ile 3280’e göndererek başvuru sonucunuz 5 dakika içinde cebinize gelsin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bugün mesru olan bu sirketten maddi sikintilar yasadiktan sonra bir kredi aldim ve bana 50.000 dolarlik bir kredi ile yardimci olan bu harika kadinla tanisincaya kadar süreci aldattigim için mutluyum ve tüm kredi arayanlara danisacagim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı