KREDİLER

Kamu Personeli Özel Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Mevcut müşterilerine özel kredi veren bankalar, kamu çalışanlarına çok avantajlı vade ve faiz oranları ile kredi kampanyaları düzenliyor. Kamu çalışanlarına özel düzenlenen kredi kampanyalarda düşük faiz fırsatlarının yanında ek olarak masrafsız kredi seçenekleri de mevcuttur.

Nakit ihtiyacınız doğrultusunda kredi kullanmak istemezseniz kamu çalışanlarına göre kredi kampanyaları düzenleyen bankaları tercih etmeniz gerekiyor. Kamu çalışanlarına uygun kredi veren bankalar arasında, Yapı Kredi, Akbank, Şekerbank, Denizbank yer alıyor.

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Vakıfbank kamu çalışanları için düzenlendiği özel taksitli ihtiyaç kredisi yararlarından kamuda çalışan ve memurlar, emekli sandığı, Bağkur ve SSK emeklileri faydalanabilir.

Kampanyaya özel 36 ay vadeli taksit seçeneği ile 70 Bin TL’ye kadar yüzde 1.30 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz. Kredi tutarında tahsis ücret bedeli yüzde 0,5’lik bir rakam alınıyor.

INGbank Kamu Personeli Özel Kredi Fırsatı

Sadece kamu çalışanlarının yararlandığı INGbank özel kredi kampanyası başvuru esnasında sizden sadece kimlik isteniyor ve faiz oranı yüzde 1.34 ile 50 Bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

HalkBank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı

Halkbank özel kredi kampanyasından yararlanmak için uygun faiz avantajlarından ya da masrafsız kredi başvuru fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 36 ay vade imkanı veren Halkbank yüzde 1,29’luk faiz oranı ile 50 Bin TL kredi başvurusunda tahsis tutarı alırken aynı zamanda hayat sigortası da yapıyor.

Aynı vade tutarı üzerinden faiz oranı rakamsal olarak değişme gösterirken masrafsız kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

Maaşın 15 Katı Kredi Yapı Kredi’den

Yapı kredi kamuda çalışanların maaşlarının 15 katı değerinde bireysel kredi imkanı veriyor. Kampanya süresince başvuruda bulunacak personelin maaşı minimum 1.500 TL olması ve başvuruyu şube üzerinden gerçekleştirmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı