KREDİLER

İş Bankası Cem Yılmaz Reklamlı 7 24 Kredi Başvurusu 15.000 TL

İş Bankası Cem Yılmaz Reklamlı 7 24 Kredi Başvurusu 15.000 TL

Ülkemizin en büyük komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde yeni bir reklam filmi ile izleyicilerin karşısına çıktı. İş bankası reklam filmlerinde oynayan Cem Yılmaz önceden sanayiyi basan robotlarla ilgili bir reklamda oynamıştı. Şimdi ise yeni reklamı ile izleyiciler ile buluştu.

İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu hizmetleri anlatan reklam filmi Cem Yılmazın oyunculuğu ayrı bir güzellik kattı.

Online başvuru ile anında 7 27 kredi veren iş bankası, kredi başvurularına hızlı bir şekilde cevap veriyor. Online 15.000 TL ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Cep telefonları ve internet üzerinden kredi çekmek isteyenlerin şubeye gitmeden hızlı ve kolay bir şekilde kredi çekmesi sağlamış olan İş Bankası, yıllardır ülkemizde hizmet sunmaktadır. Haftanın her günü 24 saat hizmet veren İş Bankası, müşterilerine sunduğu hizmetler ile sınır tanımıyor.

Cem Yılmazın yeni çektiği İş Bankası’nın yeni reklam filminde de olduğu gibi ihtiyacımız olduğu zaman banka şubesine gitmeden kolaylıkla kredi imkanı sunulmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasında anında kredi başvurusu yapabilmek için, ilk önce İş Bankası internet adresine ziyaret etmeniz gerekir. İnternet sitesinden kredilerim – hızlı kredi veya İş Cep uygulamasından kredilerim – hızlı kredi adımlarını takip edip kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz kredi tutarı ve vade süresi yazılarak kredi başvurusu yapılabilir. Tabi ödeme tablosuna da bakılarak kredinizi hangi faiz diliminden ödeyeceğiniz ve diğer ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranı ve Limiti Ne Kadar?

İş Bankası anında kredi başvuru üst limiti 15.000 TL ve 36 ay vade seçeneği bulunmaktadır. İş Bankası’nın kredi faiz oranları ise çekmek istediğiniz kredinin vade süresine göre değişiklik göstermektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı