BANKALAR

iGaranti (Garantione) Nedir?

iGaranti (Garantione) Nedir?

iGaranti, Garanti Bankası’na ait tüm islemleri bir arada toplayan ve müşterilerine özel fırsatlar sunan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Ancak iGaranti uygulaması Garanti Bankasının müşterilerine yaptığı bir duyuru ile Garantione olarak güncellenmiştir.

Garantione uygulaması ile iGaranti uygulamasının verdiği hizmetler devam etmekte olup iGaranti ye giris yapılmak istendiğinde Garantione uygulama sayfasına yönlendirilmektedir. Garantione uygulaması ile iGaranti artık yaş grubu odaklı yeni bir servise dönüşmüştür. Bunun nedeni ise Garantione uygulaması ile bankanın18-25 yaş aralığı müşterileri hedeflemesidir.

Sonuç olarak, eski iGaranti müşterileri yaşa bakmaksızın GarantiOne’ı kullanmaya devam edebilecek ancak sisteme 25 yaş üstü yeni müşteri alımı ise yapmayacaktir.

Konuyal ilgili Garanti Bankasının duyuru mesajı; “Degerli müşterimiz, iGaranti mobil uygulaması GarantiOne adi ile yenilendi. GarantiOne, 18-25 yaş arası kullanıcılara özel bir mobil uygulama iken, siz degerli mevcut iGaranti müşterilerimiz, GarantiOne kapsamında da, iGaranti’de sunulan ücretsiz bankacılık hizmetleri ve kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.”

Bankanın bu uygulaması sonucu sosyal medya hesapları dahil tüm adları değiştirilmiştir.

iGaranti ( Garantione ) Nasıl kullanılır ?

Uygulama, Android yada İPhone işletim sistemli cihazlara ücretsiz olarak yüklenerek kullanılır.

Garanti Bankası müşterileri mevcut cep telefonu yada internet Bankacılığı bilgileri ile sisteme giriş yapabilir. iGaranti ( Garantione) uygulaması para gönderme(havale, EFT), ödemeler, yatırım yapma gibi tüm bankacılık işlemlerini bir arada ve hızlı yapma olanağı sağlar. Garantione uygulaması ile para transferi işlemleri ücretsiz olarak yapılır, havale/EFT işlem ücreti ödenmez.

Ayrıca yatırım yapmak isteyen kullanıcılara özel avantajlar ve teklifler sunar. Birikim hesabını yönetmeye ve tüm hesap hareketlerini görüntülemeye imkan verir. iGaranti (Garantione) uygulaması, sürekli yapılan ödemelerin vakti gelmeden önce kullanıcıya bilgi verir. Kişiye özel sürekli alışveriş yapılan firmalar da özel fırsatlar sağlar. Garantione’da kullanılan kartın yıllık aidat ödemesi yoktur.

Cep telefonundan diğer müşterilere hediye gönderme imkani vardır. Müşterilerin internetten, Garantione uygulamasını rahat kullanabilmesi için 1 GB internet hediyesi de bulunmaktadır.

Garantione müşterilerine sürekli çeşitlikampanyalar sunmakta ve süprizlerle kullanıcılarını memnun etmektedir. Alışverişlerde müşterilerin Kartı yanında olmasa bile QR kodu ile hesaplarınıkullanabilirler.

Garanti müşterisi olmayanlar, uygulamadan deneme sürümü olarak da faydalanabilirler. Daha sonra istedikleri zaman başvuru yaparak tam sürüm kullanmaya başlayabilirler. Sisteme yeni kayit olan müşterilerin sözleşmeleri kurye ile adreslerine ücretsiz olarak gönderilerek üyelikleri tamamlanir.

Diğer bir seçenek olarak müşteriler Garanti Bankası şubesine şahsen başvurarak sözleşme imzalayıp Garantione uygulamasını ücretsiz kullanmaya başlayabilirler.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Çankırı merkezden ben Tunaydin Bereket. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, teşekkürler 10-01-2017 07:58:03

  2. Bilecik merkezden ben Taner Yuksel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, sağolun 11-01-2017 09:29:01

  3. Tunceli merkezden ben Taner Yuksel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, saolun 10-02-2017 08:56:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı