KRİPTO PARA

Hshare Fiyatlarının Değişimi

Bitcoin ile başlayan kripto para birimleri, bitcoin ile sınırIı değildir. Gerek bir çok kripto paradaki sorunların çözümleri için gerekse de mevcut kripto paralardaki eksikliklere istinaden, piyasaya her gün bir yeni para birimi çıkmaktadır. Bunlardan biri olan Hshare coin, artan talepler karşısında yoğun yatırımlar alarak kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilen bir coin olmuştur.

Hshare Coin Nedir?

Hshare, Binance üzerinden alım ve satımı işlemi yapılabilen ve 2017 yılının son çeyreğinde sanal para borsasında yerini alan bir kripto para birimidir. Henüz yeni bir sistem olmasına karşın, kar oranının artacağı tahmin edilen bir borsa haline gelmiştir.

Alım konusundaki uygun şartların oluşması, yatırım yapmak isteyenleri cezbetmiştir. Kripto para borsası içerisinde HSR simgesi ile varlığını devam ettirmektedir.

Hshare Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

HShare’nin en büyük avantajı, ekran kartı ve işlemciler ile mining yapılmasına imkan sağlamasıdır. Kullanılan sisteme göre hızlı mining yapılması mümkündür. Verilen blok ödülü de 1.6 HSR seviyesindedir. HSR’nin toplam 28 milyonluk bir coine sahip olduğu bilinmektedir. HShare, UTXO blockchain’de kullanılan sistemi esas alır.

Açık kaynaklı bir proje olarak GitHub’u kullanan HShare, kod yazılımlarının görünmesini ve hangi yönde bir aşama kaydedildiğini, kullanıcıların görebilmelerini sağlamaktadır. Diğer coinlerde olduğu gibi, HShare’de de kişilerin zincir üretimi desteklenmektedir. PoS ve PoW sistemleri ile mining ve coin yatırımlarına imkan sağlamıştır. Birçok alt coin, zaman zaman kar oranlarında artış göstermiştir. HShare’de bunlardan biri olarak, kullanıcılar tarafından uzun soluklu bir coin olarak öngörülmektedir.

Hshare Coin’in Geleceği Hakkında

Hshare’nin, HCash Wallet’i cüzdan olarak kullandığını belirtmek gerekir. Bunun için sisteme giriş yapmak yeterlidir. Private key ya da puplic oluşturarak aktarımlar kullanılabilmektedir. 2017 yılında kripto para borsalarına giriş yapan Hshare, en bilindik borsa olan Binance borsası üzerinden hizmet vermektedir.

Yapmış olduğu ortaklıkları; Hash Toen, CEOİ Trade Satoshi, CEOİ, ZB.com olarak sıralamak mümkündür. Bu kapsamda çoğu yatırımcı tarafından, geleceği parmak bir coin olarak görülen Hshare, white Paper seçeneklerinden de faydalanılacak bir sisteme sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı