BANKALAR

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu

Amerikan Express, Master Card, Visa, CUB, JCB logolu, Discover, Diners, Diners Club kartlarına Garanti Bankası pos cihazı ile satış yapabilmek mümkündür. İşletmenizde Garanti pos cihazı bulunduğu takdirde Garanti Bonus Card’a sahip müşterilerinizin bonus kazanmak adına kredi kartını kullanarak sizden alışveriş yapma ihtimalleri yükselecektir.

Ayrıca Garanti bankasına ait Bonus Card’ a sahip olan müşteriler sizden alışveriş yaptıklarında aynı zamanda siz de bonus kazanmaktasınız.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı Numaraları

Garanti pos destek hattına ulaşmak için mobil cihazından 0212 444 0 339 numaralarını tuşlamalısınız. Müşteri memnuniyeti adına bu destek hattı 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir ve bu sayede hiçbir müşterisini mağdur etmeyen garanti bankası, taraflarına ait pos makinasına sahip üye işyerlerinin sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır. Ayrıca pek çok pos ürünü bulunmaktadır.

Pos Çeşitleri Hakkında Bilgi

Ortak pos, yazarkasa pos, temassız pos, sanal pos, DCC, masaüstü pos ve döviz pos gibi birçok ürün seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birine sahip olmak isteyen işyerleri garanti bankası şubelerine giderek kolayca pos cihazı talebinde bulunabilirler. Üye işyerleri posta bültene abone olarak da her ay bankanın sunduğu yenilik ve gelişmelerden haberdar olabilmekteler.

Yeniliklerden Nasıl Haber Olabilirim? Bilgilendirme SMS‘leri Ücretli Mi?

Posta bültene abone olmak tamamen ücretsizdir. Şubeye gitmek istemeyenler için internet üzerinden de başvuru yapmak mümkündür. Pos cihazına sahip olmak isteyen kişiler garantipos.com.tr adresini ziyaret ederek kolayca başvurularını yapıp işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu web adresinden daha birçok bilgi görüntüleyebilirsiniz. Kısaca garanti bankası pos cihazını sahip olmak oldukça kolaydır.

Herhangi bir sorun ve şikayetiniz bulunması durumunda telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz gibi posta@garanti.com.tr e-mail adresine sorun ve şikayetinizi iletebilmektesiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı