BANKALAR

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Modern toplumlarda ardı arkası kesilmeyen ihtiyaçları karşılamak için hemen herkesin kaynak sıkıntısı çektiği durumlar olmuştur. Yorucu bir yılın ardından yapılan tatil planlarına, değişmesi gereken beyaz eşyalara, hiç hesapta olmayan sağlık harcamalarına bütçemiz yetmediği durumlarda nakit ihtiyaçlarımıza en hızlı ve kolay çözüm olarak ihtiyaç kredisini görüp bankaların kapısını çalarız.

Hangi Kredi?

İhtiyaç kredisine başvurmadan önce yapmamız gereken, bankaların kredi kampanyalarını incelemek olmalıdır. Krediyi ne kadar az maliyet ile alırsak sonrasında geri ödemesi bizim için o kadar kolay olacaktır. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşterilerine, en düşük faiz oranlarıyla kredi kullandırmak için her dönemde kredi kampanyaları düzenlemektedir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KANALLARI

Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak isteyenler için başvuru kanalları ve detayları;

Şubeler: Garanti Bankası müşterisi olsanız da olmasanız da tüm Garanti Bankası Şubeleri’nden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Garanti İnternet Şubesi: Garanti Bankası müşterisi olun yada olmayın, garanti.com.tr üzerinden hızlıca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterilerinin onaylanan kredileri, şubeye gitmeden, birkaç dakika içerisinde hesaplarına aktarılıyor.
Garanti Cep Şubesi: Garanti Bankası müşterileri, akıllı telefon ve tabletlerdeki “Garanti Cep” uygulamasına giriş yaparak bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Başvuru onaylandığı takdirde, şubeye gitmeden, birkaç dakika içerisinde, kredileri hesaplarına aktarılır.
Alo Garanti: İnternet bankacılığı kullanmayan herkes, 444 0 335 “Tam Destek” hattından Garanti Bankası’na ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.
Facebook: Garanti Bankası müşterisi olmayanlara da açık olan Facebook’taki Garanti sayfasından herkes kredi başvurusu yapabilir.
Paramatik: Garanti Bankası müşterisi olmayanlar “Kartsız İşlem” menüsünden, Garanti müşterileri kart şifrelerini girdikten sonra “Diğer İşlemler” menüsünden kredi başvurusu yapabilirler.
SMS: En kolay başvuru kanallarından biri olan SMS’le kredide: T.C. Kimlik Numarası, talep edilen kredi miktarı, geri ödeme vadesi ve belgelenebilir net gelir bilgisini, aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a SMS yoluyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS’le kredi başvurusu Garanti Bankası müşterisi olmayanlara da açıktır.

Örnek SMS:  12345123456 10000 24 3000

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Öncelikle nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması gerektiğini belirtelim. Bununla birlikte çalışma şeklinize uygun belgeyi de başvuru esnasında yanınızda götürmeniz gerekir.

Çalışma şekillerine göre istenilen belgeler;

Maaşlı çalışanlar için; Maaş bordrosu veya imza sirküleri ile beraber, şirket yetkilisince imzalanan kaşeli-imzalı gelir yazısı.

Emekliler için;  Emekli maaşının yattığı banka hesap cüzdanı veya emekli aylığı tahsis belgesi .

Şahıs şirketi sahipleri için; İşletmenizin hesap özeti, vergi levhanız ve yıllık gelir vergisi beyannameniz.

Sermaye şirketi ortakları için; Şirket evrakları ve yıllık kurumlar vergisi beyannamesi .

Kira geliri olanlar için; Kiradaki gayrimenkulünüzün tapusu, güncel kira kontratı, güncel kira tahsilat belgesi.

Faiz geliri olanlar için; Faiz gelir belgesi.

Çiftçiler için; Çiftçi kayıt belgesi, tarım gelirini gösteren belge.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı