BANKALAR

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde hizmet verdiği şube sayısı ve bankacılık ürünleriyle finans piyasasının mühim bankaları aralarında bulunan Garanti Bankası müşteri memnuniyetin ön planda tutmaktadır. Bu misyonu ile Garanti Bankası şubeleri ile verdiği hizmetle yetinmemiş gelişen teknolojiye ayak uydurarak pozitif bir biçimde kullanmış ve dijital bankacılık platformunda da en güzel hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Garanti Bankası yükselen internet kullanımına ilişkili olarak vermiş olduğu pekçok bankacılık hizmetini internet ya da mobil bankacılık platformları üzerinden kullanılabilir duruma getirmiştir.

Garanti Bankası ATM ve dijital bankacılık hizmetlerinde herhangi bir süre sınırlaması yapmadan hizmet verirken şubeleri için piyasa koşul ve şatlarını dikkate alarak tespit edildiği Garanti Bankası çalışma saati uygulaması bulunmaktadır. Bu saatler içinde Garanti Bankası şubeleri bütün bankacılık ürünleri için müşterilerine hizmet vermektedir.

Garanti Bankası çalışma saatleri dijital bankacılık kanalları üzerinden yapılmış olan kontrol ve onay gerektiren bankacılık işlemleri için de dikkate alınan bir kullanışlı bir uygulamadır. Bunun yanında hesaptan para çekme, hesaba para yatırma, hesaba havale gibi benzeri işlemler, ATM, mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanılarak mesai çalışma saatlerine bağlı kalınmadan işlemler yapılabilmektedir.

Garanti Bankası çalışma saatleri 2018 yılı için şöyledir.

Garanti Bankası çalışma günleri: Tüm bankalarda olduğu gibi hafta içi her gün yani Pazartesi ile Cuma günleri arasıdır. Genel olarak Garanti Bankası hafta sonu kapalı olup, çalışmamaktadır. Müşteri ihtiyacının çok yüksek olduğu bölgelerde ise nadiren de olsa özel izinle şubeler çalışabilmektedir.

Garanti Bankası öğle arası tatili;  12.30 ile 13.30 arasıdır. Yoğunluktan dolayı müşteri talebinin yüksek olduğu bölgelerde ise Garanti Bankası öğle tatili yapmayarak hizmete devam etmektedir.

Garanti Bankası sabah açılış saati; Sabah 09.00.

Garanti Bankası akşam kapanış saati; 17.00.

Kaynak: http://www.bankasaatleri.com/garanti-bankasi-calisma-saatleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı