KREDİ KARTI

Enpara Kredi Kartı, Enpara Kredi Kartının Farkı Nedir?

Enpara Kredi Kartı

Enpara kredi kartı QNB Finansbank’ın yönetiminde ortaya çıkan ticarete farklı bir boyut kazandıran kredi kartıdır. Ortaya çıktığı ilk zamanlardan sonra bankacılık sektöründe çabukça yayılmış ve duyulmuştur.

Enpara Kredi Kartı Nedir?

Size tanınan limitler dahilinde alışveriş, ödemeler ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatı olmayan bir kredi kartıdır. Asıl belirtilen husus ise enpara’da sizden ömür boyu aidat alınmayacaktır.

Alacağınız Enpara Kredi Kartı ile sizlerde QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu mağazalardan taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.. Ancak CardFinans kullanımlarına özel taksit ve kampanyaları kapsamaz.

Bir Enpara.com  kullanıcısıysanız ve Enpara Kredi Kartı almak istiyorsanız internet veya cep şubesinden kredi kartı başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Enpara Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank’ın kredi politikaları ve ilgili kamusal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Öğrenciler de Enpara Kredi Kartı’na başvuruda bulunabilir, ancak öğrenci başvurularında öğrenci kimlik kartı kopyası başvuru formuna eklenmelidir.

Enpara Kredi Kartı, bir Platinum Mastercard’dır. Mastercard’ın bu kartlar için sunduğu avantajları buradan ‘https://www.priceless.com/tr-tr.html’ takip edebilirsiniz.
İstiyorsanız Enpara Kredi Kartı’nızı BKM Express ya da Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabileceğiniz yerlerde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

·         Enpara Kredi Kartı ile alışveriş, ödeme ve nakit avans işlemlerine ek, Enpara.com aracılığı üzerinden fatura, cep telefonu ödemeleri ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi hiçbir ücret karşılığı olmadan gerçekleştirebilir, isterseniz düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.

·         Nakit ihtiyacınız olması durumunda Enpara Kredi Kartı ile nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. İsterseniz Enpara.com İnternet veya Cep Şubesinden istediğiniz nakit avans miktarını Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz.

·         Enpara Kredi Kartı ile temassız ödeme özelliği olan POS cihazlarından günlük toplam sınırı 50 TL’ye kadar temassız ve şifresiz işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartının Farkı Nedir?

Enpara Kredi Kartı’nı düzenli olarak kullanmanız koşulunda yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı alırsınız. Yani siz aidat ödemiyor, size aidat ödeniyor. Enpara’yı farklı kılan özelliği budur.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Adresi: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/enparacom-kredi-karti.aspx

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı