BANKALAR

CEPTETEB Kredi Kartı Şifresi Alma

CEPTETEB NEDİR?

BNP Paribas ortaklığındaki Teb Bankası’nın mobil şube, internet şubesi, telefon bankacılığından oluşan dijital şubesine CEPTETEB adı verilmektedir.

CEPTETEB BONUS KREDİ KARTI AVANTAJLARI

CEPTETEB Kredi Kartı Bonus özelliklidir. Bonus programına üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde ekstra bonus ve taksit avantajları bulunmaktadır. Bonus en yaygın kullanılan kredi kartı programıdır.

CEPTETEB KREDİ KARTI AVANTAJ PAKETLERİ

CEPTETEB, müşterilerine standartların ötesinde müşteri deneyimi yaşatmak için kredi kartı kullanıcılarına avantaj paketleri sunmaktadır. Avantaj paketlerini tercih eden CEPTETEB müşterileri, yıllık üyelik ücreti karşılığında, en çok yaptığı harcama kalemlerinde ekstra ödüller ve bonuslar kazanmaktadır.  Avantaj paketleri hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

  • Hafta sonu Paketi; Hafta sonları yapacağınız 100 TL üzerindeki restoran harcamalarınızaBonus kazanırsınız. Bonus kazanma limiti bir ayda 75 TL ile sınırlıdır. Yine hafta sonları sinema bileti alımlarınızda %50 indirim kazanırsınız. Sinema avantajı için de ayrıca 75 TL Bonus limitiniz bulunmaktadır. Bu paketin yıllık üyelik ücreti 200 TL’dir. Kazanılan bonuslar 1 ay içerisinde tüketilmelidir.
  • She Paketi; Bu pakette, kozmetik, giyim ve çocuk harcamalarında %5 Bonus kazanılmaktadır, aylık 50 TL’ye kadar bonus kazanılabilir. Ayrıca kuaför, masaj ve sağlık gibi harcamalarınız 3 taksite bölünür. Paketin yıllık ücreti 69 TL’dir.
  • Market Paketi; Market paketindeki müşteriler 100 TL üzerindeki market alışverişlerinde %5 Bonus kazanırlar. Aylık 50 TL’ye kadar bonus kazanılabilir. Paketin yıllık ücreti 150 TL’dir.

CEPTETEB KREDİ KARTINA NASIL BAŞVURABİLİRİZ?

Bonus özellikli CEPTETEB Kredi Kartına www.cepteteb.com.tr adresinden ya da TEB Şubeleri’nden başvurabilirsiniz. Başvuru esnasında kimlik bilgileriniz isteneceğinden kimliğinizin yanında olması gerekmektedir.

CEPTETEB KREDİ KARTI ŞİFRESİNİ ALMA

Kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra, şifresini almak için; CEPTETEB çağrı merkezi numarası 0850 200 0 666 ‘yı aramanız gerekmektedir.

Kuryenin kredi kartınızı teslim ettiği bilgisi, kurye firması tarafından TEB’e ulaştırılmamışsa şifre almakta zorluk çekebilirsiniz. Bu durumda bir TEB şubesine giderek şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Kredi kartı şifrenizi aldıktan hemen sonra, yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapmaya başlayabilir, nakit avans çekebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizle CEPTETEB’i kullanmaya başlayabilir, kredi kartınızla ilgili tüm bilgi ve işlemleri bu platformdan takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. CEPTETEB Kredi Kartı Şifresi Alma BANKALAR Artvin merkezden ben kemal. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 13-01-2017 03:22:36 harika ötesi.

  2. CEPTETEB Kredi Kartı Şifresi Alma BANKALAR Tekirdağ merkezden ben Atli Calik. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım 07-02-2017 01:21:06 harika ötesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı