BANKALAR

Burgan Bank Saat Kaçta Açılıyor? 2017 2018

Burgan Bank Saat Kaçta Açılıyor? 2017 2018

Türkiye yönetimi devletin elinde olan ve bizzat devlete ait olan bankaların yanı sıra özel bankalarda bulunmaktadır. Hemen her bankanın müşterisine sağladığı avantajlar aynıdır fakat bir fark var ise o da her bankanın kendine göre çalışma saatleri olduğudur.

İşte bu bankalardan birisi olan kuzey Afrika ve Ortadoğu da varlığını sürdüren Kuveyt merkezli grubundan olduğu bilinen Burgan Bank hafta içi sabah saat 9.00’da müşterilerine hizmet vermeye başlayıp akşam 17.00’da kapanmaktadır.

Burgan Bank Öğle Vaktinde Hizmet Veriyor Mu?

Öğle vaktinde aralıksız hizmete devam eden birkaç banka akıllarda yer alsa da Burgan Bank yalnızca bir saat olmak üzere öğle vaktinde 12.00 – 13.00 saatleri aralığında hizmete kapanmaktadır. Bu süre zarfında bütün şubeleri hizmet vermemekle birlikte saatler 13.00’ı gösterdiği andan itibaren hiçbir gecikme söz konusu olmadan bütün şubeler kapılarını müşterini açmaktadır.

Yalnız çok önemlidir ki bu saat aralığında şubeler kapalıdır ancak acil işleri olan müşteriler yine 7/24 saat ya da gün gözetmeksizin işlemlerini Burgan Bank ATM’lerinden yapabilecekleri gibi bunun yanı sıra Burgan Bank’a ait interaktif hesap kullanan banka müşterileri yine buradan da 7/24 işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Burgan Bank Şubeleri Hafta Sonu Da Açık Mı?

Maalesef hiçbir bankanın hafta sonu hizmet vermediği gibi Burgan Bank da hafta sonu müşterilerine hizmet verememektedir. Ancak hafta içi bütün işlemlerinizi şubelerden sorunsuz bir şekilde halledebileceğiniz gibi yine birçok işleminizi şubelerin hizmet dışı olduğu vakit aralıklarında Burgan Bank ATM’lerinden ya da eğer kullanıyorsanız Burgan Bank interaktif hesabınızdan saat ve gün fark etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Kısaca konuyu özetlemek gerekirse Burgan Bank hafta içi 12.00-13.00 saat aralığı dışında sabah 9.00 akşam 17.00 hizmet vermekte olup hafta sonu ise (Cumartesi-Pazar) günleri tüm gün boyunca hizmete kapalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı