BANKALAR

Banka Araç Satışı

Banka Araç Satışı

İkinci el araç almayı düşünenler, alternatif bir seçenek olarak banka araç satışlarını tercih edebiliyorlar. Bankalar icra yoluyla aldıkları araçları ikinci el satışlar yaparak satılığa çıkarıyor. Uygun fiyat avantajlarıyla sahip olunan bu araçlarla birlikte uygun fiyatlı bir araca pek çok müşteri sahip olabiliyor.

Hangi Bankalar Araç Satışı Yapıyor?

İkinci el araç satışını pek çok banka gerçekleştiriyor. İcra yoluyla aldıkları aracı satılığa çıkaran bankalar ayrıca müşterilerine uygun fiyatlarla araç sahibi olma olanağı da tanıyorlar.

Vakıfbank Araç Satışı

Vakıfbank aracılığıyla ikinci el araç alacak müşterilerin bankaya bir teminat yatırma gerekliliği bulunuyor. Araçlarla ilgili listeler Vakıfbank’ın resmi internet sitesinde yer alıyor. Elindeki araçları ihaleyle satılığa çıkaran Vakıfbank, bazı zamanlarda toplu araç satışları da gerçekleştiriyor.

Halkbank Araç Satışı

Satılık ikinci el araç almak isteyen müşteriler araç listelerine Halkbank’ın resmi internet sayfasından ulaşabilirler. İcradan satışa çıkarılan ikinci el otomobillerin yanında ayrıca ticari araçlara da bu satışlarda yer veriliyor.

TEB Araç Satışı

İcra yoluyla elde ettiği araçları satılığı çıkaran TEB, otomobillerin yanında ticari araç ve ikinci el makine satışları da gerçekleştiriyor. Müşterilerden teminat isteyen TEB satılığa çıkardığı araçlara resmi internet sayfasında yer veriyor. Araçlara müşteriler tarafından teklif verilmesi imkanı da bulunuyor.

Garanti Bankası Araç Satışı

Araç satışı gerçekleştiren bir diğer banka olarak Garanti Bankası karşımıza çıkıyor. Binek araçlarının yanı sıra ikinci el araç satışlarında ticari araçlara da yer veren bankanın resmi sitesinden bu araçların listesine ulaşılabiliyor.

Ziraat Bankası Araç Satışı

Gayrimenkul satışları içerisinde yer verilen Ziraat Bankası araç satışlarında binek araçlar ve ticari araçlar bulunuyor. İlgili araçlara teklif vermek ve satış işlemleri gerçekleştirmek için bankanın şubeleriyle iletişime geçilmelidir. Ziraat Bankasına yapılan ikinci el araç alımı başvurularında bir dilekçenin bankaya teslim edilmesi yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı