BANKALAR

Albaraka Türk İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Albaraka Türk İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve dolayısıyla akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte, hizmet veren kurumlar da bu yönde harekete geçti. Mobil uygulamalar sayesinde pek çok kurum, müşterilerine ve ürün kullanıcıların en iyi hizmeti verebilmek için online hizmetlere yöneldi. Günde milyonlarca müşteriye hizmet veren bankalar da, gelişen bu teknolojiye ayak uyduruyor.

Google Play ya da İOS mağazalarında sundukları uygulamaları ile hizmetlere erişim kolaylığı sağlıyor. Sizler de akıllı telefonunuz aracılığıyla zahmete girmeden bankacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, hemen Albaraka Türk Bankası’nın sitesine ya da uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı

Albaraka Türk Bankası’nın sunduğu internet bankacılığı aracılığı ile şubeye gitme derdi olmadan ya da ATM’lere uğramadan birçok işlemi saniyeler içerisinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece herhangi bir güvenlik sorununa denk gelmeden işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Bunun için öncelikle internet bankacılığı hesabınızın olması gerekiyor. Albaraka Türk web sitesi üzerinden ana sayfada yer alan “online başvuru” sekmesini tıklayarak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da bankaya ait şubeye giderek de başvuru yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Web sitesindeki internet şubesine giriş butonunun altındaki online başvuru bölümüne girdikten sonra, karşınıza çıkan forma kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Ardından kayıtlı olan cep telefonunuza bir mesaj geliyor ve web sitenize mesajda yazılı olan numarayı girmeniz isteniyor.

Yeni formdaki bilgileri girdikten sonra onay verdiğiniz takdirde başvuru işleminiz tamamlanmış oluyor. Kısa süre sonra telefonunuza gelen internet şubesi şifrenizle hemen kolaylıkla online işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca şubenize giderek de internet şifresi alabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasının ardından internet şifreniz cep telefonunuza mesaj olarak geliyor. Daha sonra dilerseniz bu şifreyi online şube üzerinden dilediğiniz gibi değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı