KREDİLER

Akbank Taşıt Kredisi

Akbank Taşıt Kredisi

Aklınızda bulunan taşıt markası ile tip ne olursa olsun, taşıt kredisini Akbank’ta da almanız mümkün olur. Sahip olmak istediğiniz araçlara karar verip, ihtiyaç duyduğunuz taşıt kredisini alabilirsiniz. Araç sahibi olmak için bütçe zorlamasına gerek yoktur. Taşıt Kredi için de Akbank’a gelip, “0” (sıfır) km araç için krediyi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hayallerinizi çok fazla ertelemenize gerek kalmaz. Bu oranlar nihai faturalar değeri 50.000 Türk Lirası aşacak olan bir binek araçlar da, bedel 50.000 Türk Lirası kadar da olan kısmı için de %70 için ise 50.000 Türk Lirası üzerinde olan kısım için de %50 uygulama yapılması gerekir.

Taşıt Kredisi Koşulları Nelerdir?

18 yaşı üzerinde olunması, risk ile istihbarat olumsuzluk olmaması gerekir. Gelirinizi belgelemeniz gerekir. Kredi taksiti, hane halkı ay ortalama geliri %50’yi de geçmemesi gereklidir. Krediniz hayat sigortası yaptırır. Kasko Sigorta yaptırılır. (Sigortanın, vade bitimi içinde kredi vade süresince yenilenme işlemi yapılır.) Gerçek kişiler içinde Ferdi kaza sigorta yaptırılabilir. Satın alınacak olan araç üzeri rehin konulabilir.

Gerekli Olan Belgeler

Kimlik bilgileri, Sürücü belgesi ya da pasaport aslı ile fotokopileri, Gerek görülme durumu içinde adres teyidi amaçlı olan belgeler, Gelir durumu gösterecek olan belge.

Ücretlendirmesi

Maaş bordro ya da net maaş tutarı göstermekte olan iş yeri tarafından da onaylanan belge.

Serbest Mesleğe Sahip olan kişiler için

  • Vergi levhaları
  • Firma Ortaklığı
  • Vergi levha ya da Ticaret Sicil Gazetesi üzerinde yer alan kuruluşun ilan fotokopileri
  • Gayrimenkul Gelir Beyan Edenleri
  • Tapu aslı ile fotokopileri

Emekli olanlar için

Hesap cüzdanları,
Fatura ya da noter satış sözleşmeleri (Fatura tarih itibari üzerinden de en çok 1 ay içinde de kredi olarak müşterinin kullanımını sağlar.)

Kampanya Taşıt Kredi Faiz Oranları ise 0 kilometre taşıt için 12 ay;

  • %1.32​ 24 ay
  • %1.32 36 ay
  • %1.32 48 ay
  • %1.32​

Kredi tahsisi ücret kredi tutarı binde 5 oranı üzerinde tahsil edilmekte olarak, 20.000 Türk Lirası için 100 Türk lirası olarak hesaplanır. Maliyet oranları Kredi Tahsisi Ücret dahil edilir. Ferdi olan kaza sigorta ücretleri yıllık ortalaması yaklaşık olarak 110 Türk Lirası kadarıyla da, kredi müşteri özeli içinde de değişiklik gösterilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı