BANKALAR

Akbank Müşteri Hizmetleri

AKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Türkiye’nin her bir yerinden kesintisiz ulaşabileceğiniz Akbank Müşteri Hizmetleri, kalite standartları ile günlük hayatınızda bir çok kolaylıklar sağlıyor. Müşteri temsilcisine bağlanarak, sadece telefonunuzu kullanarak bir çok detaya ve hizmete erişebileceğiniz bir platformdur.

7/24 hizmet veren bankamız temsilcileri, günün her saatinde sizlerin soru ve sorunlarına cevap vermektedir. Günümüzde banka yoluyla işlemleri uzatmak yerine, tek tuşla Akbank Müşteri Hizmetlerine bağlanarak, tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlamler Yapılır?

Akbank Müşteri Hizmetleri ile Kredi kart başvurusu yapma, kredi borç sorgulama, kart işlemleri, hesap özetleri, kredi kartı borcu sorgulama, kredi kartıyla borç ödeme, şifre işlemleri, kayıp ve çalıntı bildirme ve bunun gibi daha bir çok hizmetleri hiç yorulmadan temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Bu tür işlemlerde yapmanız gereken bankamızda kayıtlı hesabınız ve şifreniz olması, size özel sunulan şifreler ve bilgilerin tarafınızdan, tarafımıza doğru bir şekilde aktarmış olmanız yeterli olacaktır.  Kalite standartları gereği ve müşterilerimizin güvenliği açısından bütün bilgileriniz titizlikle gizli tutulmaktadır.

Sistemimizde kayıtlı olan bilgilerinizi sizden başka hiç kimse öğrenemez. Sağladığımız bu güvenlik tedbirleri size yönelik olsa dair, siz de bilgilerinizi ve şifrelerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden telefonunuzdan 444 25 25 ‘i arayarak bütün işlemlerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Müşteri standartları gereği tüm görüşmeler kayıt altında tutulmakta ve hükümlülükler taraflarca sorgulanmaktadır. Müşteriler kilometrelerce uzak banka şubelerimize gitmek yerine artık oturdukları yerden telefonlarını kullanarak Müşteri numaralarını arayarak ulaşabiliyorlar.

Akbank Müşteri Hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir diğer numara ise 0850 222 25 25‘tir. Müşterilerimizin bu yolu tercih etme sebebi sesli yanıt yöntemiyle daha rahat ve daha hızlı bir şekilde işlemlerini yapabilmektir. Ayrıca Eft, havale ve benzeri para  gönderme işlemlerinizi de kart şifrenizi girerek Müşteri hizmetleri yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem sonuçlarınızı öğrenmek, başvuru ve sonuç sorgulamak için tek yapmanız gereken Akbank Müşteri Hizmetlerini aramaktır. Türkiye’nin en gelişmiş bankası olarak size vereceğimiz veya sunacağımız hizmetler, hem kalite hemde kolaylık sağlayarak, siz değerli müşterilerimizi en yüksek düzeyde tutmaktır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı