KREDİ KARTI

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın kredi kartları aracılığıyla tercihlerinize veya sosyal hayatınıza göre, hayatınızı kolaylaştıracak kredi kartları için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı aracılığıyla yanınızda nakit taşımanıza gerek kalmadan, taksitli alışverişlerinizi gerçekleştirebilir veya nakit ihtiyaçlarınızı kredi kartınızdan taksitlendirme sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Genel Özellikleri

Axess kredi kartınız ile yurtiçinde veya yurtdışında alışverişlerinizi gerçekleştirebilir aynı zamanda taksitli nakit avans sayesinde de nakit ihtiyaçlarınızı zora girmeden giderebilirsiniz. Axess kartı ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde chip para kazanarak alışverişlerinizi yapabilir ve kazandığınız chip paralar ile yapacağınız alışverişlerinizi Axess üye işyerlerinde kullandığınızda herhangi bir bedel ödemeden sadece biriken chip paralarınız ile sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız 1 chip para 1 TL değerinde olarak da hesaplamasını gerçekleştirmeniz oldukça kolay olacaktır.

Axess kredi kartınızla isterseniz faturalarınızı kredi kartınız takip etsin. Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek bu alanda da hayatınızı oldukça kolay bir hale getirmeniz mümkün. Otomatik ödeme talimatını ise isterseniz Akbank müşteri hizmetlerinden veya internet bankacılığı kanallarından verebilirsiniz.

Axess havalimanı shuttle hizmetinden de indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Axess’in her ay düzenlediği kampanyalar sayesinde bol chip para kazanmanız mümkün. Akbank’ın resmi sitesinden takip edebilir veya telefonunuza veya e-posta adresinize gelen kampanyalar hakkında müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wings Kredi Kartı Genel Özellikleri

Wings ile yapacağınız alışverişlerinizden, ister yurtiçi ister yurtdışı fark etmez, mil puan kazanabilirsiniz. Wings kartı ile gerçekleştirilen alışverişlerinizden hem mil puan kazanabilirsiniz hem de Axess üye işyerlerinde kullanabileceğiniz chip para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip paralarınız ise otomatik olarak mil puana dönüşecek ve ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz.

Kazandığınız mil puanlarınızı uçak bileti almak için veya isterseniz otel rezervasyonu, gemi turu gibi yerlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun için ise Akbank’ın müşteri hizmetleri numarasını çevirmeniz yeterli olacaktır. Wings mil puanlarınız ile herhangi bir havayolu kısıtlaması, kontenjan sınırı veya sezon farkı olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. İstediğiniz bir havayolu şirketiyle, istediğiniz yere biletinizi alabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartlarına Başvuru Nasıl Gerçekleştirilir?

1. En yakın Akbank şubesinden,

2. İnternet bankacılığından

3. Kısa mesaj aracılığıyla,

4. ATM kredi kartı başvuru ekranlarından,

5. Akbank’ın web sayfası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı